Koolitused

UUS! System Center Configuration Manager 2007 R3 paigaldus ja haldus ning SCCM 2012 paigaldus/migreerimine

5-päevane kursus Microsofti ametlike koolituste MOC#6451 ja MOC#10748A baasil on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad õppida tundma SCCM 2007 R3 haldustarkvara planeerimist, installeerimist ja haldamist ning saada teadmisi peatselt valmivast SCCM 2012 haldustarkvara versioonist ja võimalustest seda enda ettevõttes juurutada.

Vaata lähemalt
UUS! Privaatpilve loomine ja haldamine MS Windows System Center 2012 vahendite abil (Course 10751A: Configuring and Deploying a Private Cloud with System Center 2012)

Koolitus annab teadmised kuidas paigaldada ja hallata ettevõtte privaatpilvelahendust kasutades Microsofti System Center 2012 halduslahendusi. Tehnoloogiad, mida rakendatakse on Microsoft System Center 2012 tooteperekonna lahendused privaatpilve paigalduseks, automatiseerimiseks, haldamiseks, jälgimiseks ja taastamiseks. Kursus on mõeldud IT-spetsialistidele, kes hakkavad haldama ja juurutama privaatpilvelahendusi ettevõtte võrgus.

Kursus on mõeldud keskmiste ja suurte ettevõtete IT-spetsialistidele, kes hakkavad haldama ja juurutama privaatpilvelahendusi ettevõtte võrgus.

Vaata lähemalt
Praktikum: System Center Configuration Manager 2012 R2 paigaldamine ja seadistamine

1-päevasel kursusel teeme IT spetsialistile tuttavaks ja kättesaadavaks info SCCM 2012 R2 keskhaldustarkvara  paigaldusest ja seadistamisest. Juttu tuleb SCCM 2012 R2 uuest funktsionaalsusest ja uutest võimalustest eri klientide haldamisel.

Vaata lähemalt
UUS! System Center Operations Manager 2012 R2 (MOC#10964 Datacenter Monitoring with System Center Operations Manager)

3-päevane kursus Microsofti ametliku koolituse MOC#10964 baasil on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad täiendada enda teadmisi andmekeskuse seire võimalustest kasutades System Center Operations Manager 2012 R2 keskkonda.

Vaata lähemalt
System Center Service Manager 2012 R2 kasutamine teenuste halduseks (MOC#10965: IT Service Management with System Center Service Manager)

4-päevane kursus Microsofti ametliku koolituse MOC#10965 baasil on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad täiendada enda teadmisi ettevõtte teenuste, objektide, intsidentide ja muutuste haldamisest System Center Service Manageri abil.

Vaata lähemalt
System Center Configuration Manager 2012 R2 haldus (MOC#10747 Administering System Center 2012 R2 Configuration Manager)

4-päevane kursus Microsofti ametliku koolituse MOC#10747 baasil on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad õppida tundma SCCM 2012 haldustarkvara rakendamist ettevõttes ja selle haldust.

Vaata lähemalt
Töötamine keskhaldusvahenditega System Center Configuration Manager ja Intune (MOC#20696 Administering System Center Configuration Manager and Intune)

4-päevane kursus Microsofti ametliku koolituse MOC#20696 baasil on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad täiendada enda teadmisi System Center Configuration Manageri rakendamisest ettevõttes ja selle integreerimisest WIndows Intune pilveteenustega.

Vaata lähemalt
Virtualiseerimisteenuste rakendamine Windows Server Hyper-V ja System Center'i toodete abil (MOC#20409 Server Virtualization with Windows Server Hyper-V® and System Center)

After completing this course, students will be able to:

 • Evaluate an organization’s virtualization requirements and plan for server virtualization.
 • Install and configure the Hyper-V server role.
 • Create virtual machines, create and manage virtual hard disks and work with snapshots.
 • Create and configure virtual machine networks in a Hyper-V environment.
 • Implement virtual machine movement and Hyper-V Replica.
 • Provide high availability for Hyper-V environment by implementing failover clustering.
 • Manage virtual environment by using System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager.
 • Manage networking and storage infrastructure in Virtual Machine Manager.
 • Configure and manage Virtual Machine Manager library and library objects.
 • Create and manage virtual machines by using Virtual Machine Manager.
 • Create and manage clouds by using System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager.
 • Create and manage services in System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager.
 • Protect virtualization infrastructure by using Windows Server Backup and Data Protection Manager.
Vaata lähemalt
Sulge