PRAKTIKUM MS Excel põhikursus

Praktikum pakub Sulle võimalust oma koolitusel saadud teadmisi ja oskusi veel kinnitada tehes läbi erinevaid praktilisi harjutusi endale sobivas tempos. Iga harjutuse juures on näidisfailid ja juhendid ning klassis nõustamas ja aitamas oma ala proff. Praktikumi läbides saad juurde kindlust ja kaasa näidisfailid, mis on suureks abiks edaspidiste tööde tegemisel.

Sihtrühm ja eelteadmised: Koolitusele on oodatud kõik, kes on läbinud kursuse MS Excel põhikursus ja samuti kõik, kes pole veel kursusel käinud, aga soovivad proovida iseseisvalt leida lahendusi MS Exceli põhikursuse taseme harjutustele

Programm:

  • Arvutused, valemid ja funktsioonid;
  • Andmete märgistamine;
  • Tabelite kujundamine;
  • Diagrammide koostamine ja kujundamine;
  • Tabeli ettevalmistus väljatrükiks;
  • Töö suure andmetabeliga;

Andmete sorteerimine ja filtreerimine.

Õppemeetodid: Auditoorne töö klassi- või veebikeskkonnas 5 tundi (sh praktilised harjutused koolikeskkonnas 4,5 tundi)

NB! Praktikumil osalemine toimub oma arvutiga. Palun andke meile teada, kui soovite kasutada meie arvutit!

Praktikumi lõpetaja saab tõendi osalemise kohta.

Õppekavarühm: 0611 Arvutikasutus.

Lektori CV

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.