Teenused

BCS Koolitus aitab teid heal meelel järgmisega:

IT-alased tellimuskoolitused

BCS Koolitus pakub tellimuskoolitusi erinevates IT-ga seonduvates koolitusvaldkondades nii arvutikasutajatele kui spetsialistide. Eriti nõutud on tellimuskoolitused juhul, kui organisatsioonis on ette näha või on juba aset leidnud töökorralduslikud muudatused või on toimumas muutused kasutuselolevas infosüsteemis. Lisaks IT spetsiifilistele teemadele pakume tellimuskolitusi ka erinevatel juhtimisvaldkonda puudutavatel teemadel, mis on IT-ga tihedalt seotud. Need annavad hea võimaluse koolitaja juhendamisel ja oma meeskonnaga arutades leida organisatsioonile kõige sobivamad IT-ga seonduvad lahendused ja meetodid tulemusteni jõudmiseks.

Arvutioskuste testimine

BCS Koolitus pakub IT kasutaja arvutioskuse taseme hindamiseks veebipõhist testimisvõimalust. Taseme hindamise aluseks võetakse kliendi poolt valitud teemad erinevate rakenduste nii vabavara kui kommertstarkvara osas (näit. MS Word, Writer, MS Excel, Calc, Internet, jne).

Ruumide rent, arvutite rent

BCS Koolitus rendib välja arvutiklasseauditooriume ja sülearvuteid koolituste, seminaride, koosolekute, esitluste ja teiste samalaadsete ürituste läbiviimiseks.

Konverentside ja seminaride korraldus

BCS Koolitus pakub oma abi konverentside, seminaride ja erinevate ürituste terviklikuks korraldamiseks. Selleks, et üritus sujuks tõrgeteta ning nii osalejad kui esinejad ennast hästi tunneksid, on vaja professionaalset korraldustööd.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.