Chat with us, powered by LiveChat

Sertifitseerimine

BCS Koolituses saab sooritada ülemaailmsete sertifitseerimis- ja testimisprogrammide Pearson VUE ja ECDL/ICDL sertifitseerimiseksameid.

 

Pearson VUE eksamikeskus

Pearson VUE on ülemaailmne ühe suurima sertifitseerimisprogrammide valikuga eksamikeskus, kus on võimalik sooritada Microsofti, Linux Professional Institute, Cisco, Oracle, Comptia, IBM, Novell, Suse, Symantec, SAP, VMWare ja väga palju muid eksameid. Pearson VUE sertifitseerimisprogrammide täisnimekirja leiate SIIT 

Registreeruda Pearson VUE eksamitele saab:

  1. läbi Pearson VUE registreerimiskeskkonna http://www.pearsonvue.com valides sealt sobiliku eksami, eksamikeskuse “BCS Koolitus” ja endale sobiliku aja;
  2. otse BCS Koolituses meili või telefoni teel (vt rohkem Pearson VUEst)

NB! Läbi BCS Koolituse registreerimiseks on kõigepealt vaja luua konto vastava eksami programmi all!

ECDL/ICDL eksamikeskus

Ülemaailmse sertifitseerimisprogrammi ECDL/ICDL koordineerib ECDL Foundation, korraldades rohkem kui 25000 eksamikeskuse tööd kokku 149-s riigis.

ECDL on kõigile, kes soovivad kinnitada oma arvuti lõppkasutaja kompetentsi ja üldteadmisi infotehnoloogiast.

ECDL Programmi raames saab omandada kolme tüüpi sertifikaate:
ECDL Base: Sertifikaadi saamiseks tuleb testi tegijal sooritada 4 ECDL Base moodulit
ECDL Standard: Sertifikaadi saamiseks tuleb testi tegijal sooritada 4 ECDL Base moodulit + 3 vabalt valitud ECDL standardmoodulit
ECDL Profile: Kutseala või ameti põhiselt koostatud moodulite valik

Testi tegija saab valida endale sobivad ja vajalikud moodulid  väga erinevate teemade seast. ECDL programmi täpsem info: http://www.ecdl.ee

ECDLi eksamitele on võimalik registreeruda kontakteerudes BCS Koolitusega kas meili või telefoniteel (vt rohkem ECDList)

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.