Sertifitseerimine

BCS Koolituses saab sooritada ülemaailmsete sertifitseerimis- ja testimisprogrammide Pearson VUE ja ICDL sertifitseerimiseksameid.

Pearson VUE eksamikeskus

Pearson VUE on ülemaailmne ühe suurima sertifitseerimisprogrammide valikuga eksamikeskus, kus on võimalik sooritada Microsofti, Linux Professional Institute, Cisco, Oracle, Comptia, IBM, Novell, Suse, Symantec, SAP, VMWare ja väga palju muid eksameid. Pearson VUE sertifitseerimisprogrammide täisnimekirja leiate SIIT 

Registreeruda Pearson VUE eksamitele saab:

  1. läbi Pearson VUE registreerimiskeskkonna http://www.pearsonvue.com valides sealt sobiliku eksami, eksamikeskuse “BCS Koolitus” ja endale sobiliku aja;
  2. otse BCS Koolituses meili või telefoni teel (vt rohkem Pearson VUEst)

NB! Läbi BCS Koolituse registreerimiseks on kõigepealt vaja luua konto vastava eksami programmi all!

ICDL eksamikeskus

ICDL (digitaalsete oskuste standard) on maailma juhtiv arvutioskuste sertifitseerimise viis. ICDL eksamite sertifikaadid on rahvusvaheliselt tunnustatud tööandjate ja ettevõtete seas.

Testi tegija saab valida endale sobivad ja vajalikud moodulid  väga erinevate teemade seast. ICDL programmi täpsem info: https://icdleurope.org/

ECDLi eksamitele on võimalik registreeruda kontakteerudes BCS Koolitusega kas meili või telefoni teel (vt rohkem ICDList)

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.