Praktiline protsesside juhtimine

Koolituse läbinu:

  • teab protsessijuhtimise elutsüklit;
  • oskab kaardistada äriprotsessi;
  • mõistab järjepideva parendamise loogikat ja mõõtmise olulisust.

Osalejad saavad teadmised protsessijuhtimisest ja protsesside parendamisest, selle olulisusest, võimalustest ja tööriistadest. Peale koolitust mõistate protsessijuhtimise tausta ja sisu, olulisi mõisteid ja tehnikaid. Samuti omate teadmisi protsessi kirjeldamisest, juurutamisest ja mõõtmisest. Lisaks saadud teooriale teeb osaleja läbi kõik protsessijuhtimise elutsükli sammud praktikas. Kasutades selleks enda vabalt valitud protsessi. Sihtrühm ja eelteadmised: Koolitusele on oodatud kõik, kes vastutavad oma organisatsiooni äriprotsesside efektiivse ja tõhusa toimimise eest (nt üksuste-, valdkonna-, teenuste- ja protsesside juhid). Koolitus ei ole suunatud IT-juhtidele ega -analüütikutele.

Õppevahendid: Märkmete tegemiseks saab osaleja kasutada paberit ja pliiatsit või oma personaalset arvutit.

Programm:
Praktiline protsesside juhtimine

  • Taustsüsteem: teenusmajandus, väärtuspõhisus.
  • Protsessijuhtimise põhitõed: terminoloogia, vastutused, väärtus.
  • Protsessijuhtimise elutsükkel: tuvastamine, kaardistamine, analüüsimine, ümber kavandamine, juurutamine, mõõtmine ja kontrollimine.

Iga elutsükli etapi kohta tehakse vähemalt üks harjutus praktilise kogemuse saamiseks ja teadmiste kinnistamiseks.

Õppemeetodid: Õppetöös saab osaleda klassiruumi tulles või liitudes koolitusega läbi veebikeskkonna Zoom. Koolituse maht on 8tundi sh 4  tundi praktilisi harjutusi koolituskeskkonnas.

Hindamiskriteerium: Õpiväljundite saavutamist hinnatakse koolituse ajal läbi viidud tagasisidestatud praktiliste harjutuste põhjal.

Koolituse lõpetamine: Koolituse lõpetaja saab tunnistuse kui sooritab kõik koolituse jooksul antud praktilised harjutused.  Osalejatele, kes õpiväljundeid saavutanud ei ole väljastatakse soovi korral tõend koolitusel osalemise kohta.

Hind sisaldab: Kohvipause koolituskeskuses ja ühiseid lõunasööke

Õppekavarühm: 0613 Tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.