Ultimate Hacking Hands-On and Penetration Testing Training 2023

The Ultimate Hacking Hands-On ja Penetration Testing Training on meie kõige uuem koolitus, mis välja töötatud oktoobris 2022. Tegemist on erilise tootega. Esiteks, teeme sissejuhatuse häkkimise teooriasse, räägime nii häkkimisest kui nähtusest endast kui ka häkkimise eetilistest küsimustest. Seejärel käsitleme penetratsioonitestide ulatust, metoodikaid ja olulisi protseduure, mida tuleb silmas pidada.

Peale sissejuhatust suundume tehniliste rakenduste juurde ning 2 koolituspäeva jooksul teeme mitmeid erinevaid harjutusi.

Koolitus on väga praktiline. Testimisharjutusteks kasutame ainult labori keskkonda. Lisaks ülevaatele häkkimisest annab koolitus oskused, suunised ja ressursid, et luua oma testimise keskkond. Koolitus põhineb 20-aastasel häkkimiskogemusel, mis tutvustab nii „old school“ metoodikat kui ka annab ülevaate uuematest võrkude ja IT-laheduste turvaprobleemidest.

Meie koolitaja teadmised on omandatud aastate jooksul regulaarsete testimispraktikate ja igapäevaste töökogemuste käigus. Kahepäevase intensiivse ja praktilise koolituse käigus selgitatakse kõiki rünnakuid alguses teoreetiliselt ning seejärel demonstreeritakse ja harjutatakse neid läbi testimiseks loodud labori keskkonnas.

Koolituse peamine eesmärk on õpetada häkkima, kuid tegelikkuses tähendab see peamiselt osaleja ettevalmistamist iseseisvaks penetratsioonitesti läbiviimiseks töökoha siseselt või palgates selleks kolmanda osapoole eksperte.

Sihtrühm:

  • Penetratsiooni testijad ja ettevõttesisesed testijad;
  • Küberturvalisuse analüütikud ja tulevased analüütikud;
  • Infotehnoloogia juhid, spetsialistid ja IT-Sec entusiastid
  • OSCP kandidaadid ja/või CEH kandidaadid
  • Pentest+ kandidaadid

Kõik osalejad saavad koolituse läbimise kohta tunnistuse.

Osalejad peavad kasutame enda arvuteid, millele on installeeritud Linux Kali.

Kokkuleppel on võimalik rentida arvutit ka BCS Koolituskeskusest.

Koolituse suhtluskeel on eesti keel aga materjalid ning ülesanded on ingliskeelsed.

Lektori LinedIn

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.