Meeskond

Ants Sild

lektor/konsultant
partner
juhatuse liige
e-post: ants.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: IT-alaste teenuste osutamine, protsessijuhtimine, strateegiline planeerimine

Kvalifikatsioon: 20+ aastat kogemust IT ja äriprotsesside konsulteerimises

 

Anni Sild

tegevjuht
e-post: anni.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Birgit Püss

personal
e-post: birgit.pyss@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Triin Soonsein

koolituskeskuse administraator
e-post: triin.soonsein@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Sven Lööndre

teostusjuht
e-post: sven.loondre@bcs.ee
telefon: 505 8629

 

Regina Mathisen

projektide valdkonna juht
e-post: regina.mathisen@bcs.ee
telefon: 5828 1429

 

Merje Vaide

projektijuht/lektor
e-post: merje.vaide@bcs.ee 
telefon: 684 02 89

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)

Kvalifikatsioon: 20+ aastat kogemust koolitajana tarkvaraarenduse ja andmeanalüüsi teemadel; 4 aastat kogemust Microsoft Office’I koolitamisel

 

Kerli Saarelaid

projektijuht
e-post: kerli.saarelaid@bcs.ee
telefon: 5696 3001

 

Liis Vaino

projektijuht
e-post: liis.vaino@bcs.ee
telefon: 684 02 89 / 5625 2243

 

Karl-Erik Uibomäe

projektijuht
e-post: Karl-Erik.Uibomae@bcs.ee
telefon: 684 02 89

 

Rihard Põder

tootejuht
e-post: rihard.poder@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Ilgar Kulijev

tootearenduse assistent
e-post: ilgar.kulijev@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Ott Alemaa

müügijuht
e-post: ott.alemaa@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Juulia Šestipalova

müügiassistent
e-post: juulia.sestipalova@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Riina Golubeva

kliendihaldur
e-post: riina.golubeva@bcs.ee
telefon: 680 68 75

 

Ivika Võrk

kliendihaldur
e-post: ivika.vork@bcs.ee
telefon: 5615 1246

 

Karin Reimets

kliendihaldur
e-post: karin.reimets@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Tarmo Rosenfeldt

lektor/konsultant
e-post: tarmo.rosenfeldt@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project; MS Outlook, MS SharePoint).

Kvalifikatsioon: Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1993. aastast

 

Margus Sakk

lektor/konsultant
e-post: margus.sakk@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, MS Visio, MS Access, LotusNotes, GoPro).

Kvalifikatsioon: Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 2001. aastast.

 

Kersti Laidvee

lektor/konsultant
e-post: kersti.laidvee@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/graafikakoolitus (Adobe PhotoShop, Illustrator, InDesign, Acrobat); kasutajakoolitus (MS PowerPoint, MS Word, MS Excel, OpenOffice); e-turundus.
Kvalifikatsioon: Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1995. aastast

 

Andres Liitmaa

spetsialisti valdkonna lektor/konsultant
e-post: andres.liitmaa@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Kvalifikatsioon: möödunud aastatuhandesse ulatuva staažiga insener/arhitekt peamiselt mitmesuguse Microsofti serveritarkvara ja teenuste alal. Töökogemused pärinevad mõne- kuni mõnekümne tuhande töötajaga firmadest.

 

Rain Tüür

lektor/konsultant
e-post: rain.tyyr@bcs.ee
telefon: 5391 8919

Valdkond: Vali-IT koolitus

Tarmo Kallas

Microsoft 365 lahenduste arendaja/konsultant
e-post: tarmo.kallas@bcs.ee
telefon: 680 6880

Valdkond: Microsoft 365 lahenduste arendus

Siim Rebane
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: siim.rebane@bcs.ee
Valdkond: Java, Spring, Hibernate, programmeerimise alased kursused.
Kvalifikatsioon: 13+ aastat kogemust arendajana.
 
Tanel Rõigas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: Linuxi administreerimisalase ja turvalisuse alased kursused.
Kvalifikatsioon: 15 aastat töökogemust IT spetisalisti rollis; 3 aastat kogemust IT tehniliste koolitustega.
 
Evelin Kasenõmm
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: ITILi ja protsessijuhtimise alased kursused.
Kvalifikatsioon: 5 aastat ITIL’I koolitamise kogemust
 
Hille Luht-Pihelgas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: klienditeenindus, müük, projektijuhtimine, meeskonnatöö, läbirääkimisoskused.
Kvalifikatsioon: BCS Koolituse partnerlektor alates 2004. aastast, koolitanud projektides ja ettevõtete töötajaid.
 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.