Meeskond

 

Ants Sild

Ants Sild

juhatuse liige
lektor/konsultant
e-post: ants.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: IT-alaste teenuste osutamine, protsessijuhtimine, strateegiline planeerimine

Anni Sild

Anni Sild

koolitusjuht
e-post: anni.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Pille Neider-Kuusalu

müügijuht
e-post: pille.neider-kuusalu@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Maarja Jõe

koolituste administraator
e-post: maarja.joe@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Nele Kink

Nele Kink

projektide koordinaator/personalijuht
e-post: nele.kink@bcs.ee
telefon: 684 02 89

Regina_Mathisen

Regina Mathisen

projektijuht
e-post: regina.mathisen@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Merje Vaide

Merje Vaide

projektijuht/lektor
e-post: merje.vaide@bcs.ee 
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)

Egert Mitt

Egert Mitt

projektijuht
e-post: egert.mitt@bcs.ee
telefon: 680 6880

Triin Kangur

Triin Kangur

projektijuht
e-post: triin.kangur@bcs.ee
telefon: 680 68 80 / 52 00 047

Liis Vaino

projektide assistent
e-post: liis.vaino@bcs.ee
telefon: 684 02 89

Juulia Šestipalova

projektide assistent
e-post: juulia.sestipalova@bcs.ee
telefon: 684 02 89

Siiri Silla

kliendihaldur
e-post: siiri.silla@bcs.ee
telefon: 680 68 64

Riina Golubeva

kliendihaldur
e-post: riina.golubeva@bcs.ee
telefon: 680 68 75

Kerda Põldma

koolituste assistent
e-post: kerda.poldma@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Kelli Salumägi

müügiassistent
e-post: kelli.salumagi@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Andrus Koka

Andrus Koka

lektor/konsultant
e-post: andrus.koka@bcs.ee
telefon: 680 68 84

Valdkond: arvuti riistvara, operatsioonisüsteemide paigaldamine, MS Windows 10 tugi töökeskkonnas, süsteemitarkvara, rakendustarkvara, arvutivõrgud, serverid, IT turvalisuse tagamine; arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)

Allan Ild

spetsialistivaldkonna lektor/konsultant
e-post: allan.ild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Tarmo Rosenfeldt

Tarmo Rosenfeldt

lektor/konsultant
e-post: tarmo.rosenfeldt@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project; MS Outlook, LotusNotes). Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1993. aastast

Margus Sakk

Margus Sakk

lektor/konsultant
e-post: margus.sakk@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, MS Visio, MS Access, LotusNotes, GoPro). Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 2001. aastast.

Kersti Laidvee

Kersti Laidvee

lektor/konsultant
e-post: kersti.laidvee@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/graafikakoolitus (Adobe PhotoShop, Illustrator, InDesign, Acrobat); kasutajakoolitus (MS PowerPoint, MS Word, MS Excel, OpenOffice); e-turundus.
Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1995. aastast

Nils Härsing
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: nils.harsing@bcs.ee 
telefon: 680 68 80
Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus vene keeles (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project; MS Outlook, LibreOffice).
Tanel Rõigas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: Linuxi administreerimisalase ja turvalisuse alased kursused
Jaagup Kippar
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: Java, PHP, programmeerimise alased kursused
Evelin Kasenõmm
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: ITILi ja protsessijuhtimise alased kursused
Hille Luht-Pihelgas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: klienditeenindus, müük, projektijuhtimine, meeskonnatöö, läbirääkimisoskused.
BCS Koolituse partnerlektor alates 2004. aastast, koolitanud projektides ja ettevõtete töötajaid.
Jaan Oruaas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: juriidika (IT-valdkonnaga seotud seadusandlus, autoriõigus, litsentsid, lepingud, tööohutus, andmete kaitse)
BCS Koolituse partnerlektor alates 2012. aastast, koolitanud projektides.
Karmen Ruut
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: karmen.ruut@bcs.ee 
Valdkond: klienditeenindus, müük, projektijuhtimine, meeskonnatöö, läbirääkimisoskused, sekretäri töö- ja teeninduskultuur, dokumendihaldus, personalitöö.
BCS Koolituse partnerlektor alates 2004. aastast, koolitanud projektides ja ettevõtete töötajaid.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.