Meeskond

 

Ants Sild

Ants Sild

juhatuse liige
lektor/konsultant
e-post: ants.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: IT-alaste teenuste osutamine, protsessijuhtimine, strateegiline planeerimine

Kvalifikatsioon: 20+ aastat kogemust IT ja äriprotsesside konsulteerimises

Anni Sild

Anni Sild (lapsepuhkusel)

tegevjuht
e-post: anni.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Timo Paal

müügijuht
e-post: timo.paal@bcs.ee
telefon: 5682 5958

Nele Kink

Nele Kink (lapsepuhkusel)

projektide koordinaator/personalijuht
e-post: nele.kink@bcs.ee
telefon: 684 02 89

Regina_Mathisen

Regina Mathisen

projektide valdkonna juht
e-post: regina.mathisen@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Merje Vaide

Merje Vaide

projektijuht/lektor
e-post: merje.vaide@bcs.ee 
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)

Kvalifikatsioon: 20+ aastat kogemust koolitajana tarkvaraarenduse ja andmeanalüüsi teemadel; 4 aastat kogemust Microsoft Office’I koolitamisel

Triin Kangur

Triin Kangur

projektijuht
e-post: triin.kangur@bcs.ee
telefon: 680 68 80 / 52 00 047

Rudolf Jaaksoo

projektijuht
e-post: rudolf.jaaksoo@bcs.ee
telefon: 5696 7008

Kerli Saarelaid

projektijuht
e-post: kerli.saarelaid@bcs.ee
telefon: 5696 3001

Liis Vaino

projektide koordinaator
e-post: liis.vaino@bcs.ee
telefon: 684 02 89 / 5625 2243

Juulia Šestipalova

projektide assistent
e-post: juulia.sestipalova@bcs.ee
telefon: 684 02 89

Pille Neider-Kuusalu

kliendihaldur
e-post: pille.neider-kuusalu@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Siiri Silla

kliendihaldur
e-post: siiri.silla@bcs.ee
telefon: 680 68 64

Riina Golubeva

kliendihaldur
e-post: riina.golubeva@bcs.ee
telefon: 680 68 75

Kelli Salumägi

müügiassistent
e-post: kelli.salumagi@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Andrus Koka

Andrus Koka

lektor/konsultant
e-post: andrus.koka@bcs.ee
telefon: 680 68 84

Valdkond: arvuti riistvara, operatsioonisüsteemide paigaldamine, MS Windows 10 tugi töökeskkonnas, süsteemitarkvara, rakendustarkvara, arvutivõrgud, serverid, IT turvalisuse tagamine; arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS Outlook).

Kvalifikatsioon: 13 aastat kogemust infoturbekoolitustega.

Allan Ild

spetsialistivaldkonna lektor/konsultant
e-post: allan.ild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: küberturve, Microsoft Server, Linux, Azure, Microsoft Insider. Ametlik Azure Administrator Associate.

Kvalifikatsioon: 7 aastat töökogemust tehnilise spetsialisti rollis; 2 aastat kogemust tehniliste Microsofti ja Linuxi koolituste läbiviimises

Tarmo Rosenfeldt

Tarmo Rosenfeldt

lektor/konsultant
e-post: tarmo.rosenfeldt@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project; MS Outlook, LotusNotes).

Kvalifikatsioon: Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1993. aastast

Margus Sakk

Margus Sakk

lektor/konsultant
e-post: margus.sakk@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, MS Visio, MS Access, LotusNotes, GoPro).

Kvalifikatsioon: Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 2001. aastast.

Kersti Laidvee

Kersti Laidvee

lektor/konsultant
e-post: kersti.laidvee@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/graafikakoolitus (Adobe PhotoShop, Illustrator, InDesign, Acrobat); kasutajakoolitus (MS PowerPoint, MS Word, MS Excel, OpenOffice); e-turundus.
Kvalifikatsioon: Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1995. aastast

Alvar Jõekaar
lektor/konsultant
e-post: Alvar.Joekaar@bcs.ee
telefon: 680 68 80
Valdkond: arvuti riistvara, MS süsteemi- ja rakendustarkvara paigaldus ja haldus, infoturve, andmekaitse.
Kvalifikatsioon: 20+ aastat kogemust IT spetsialistina; 3 aastat kogemust andmekaitse valdkonnas.
Nils Härsing
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: nils.harsing@bcs.ee 
telefon: 680 68 80
Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus vene keeles (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project; MS Outlook, LibreOffice).
Kvalifikatsioon: 10 aastat kogemust täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimises
Tanel Rõigas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: Linuxi administreerimisalase ja turvalisuse alased kursused.
Kvalifikatsioon: 15 aastat töökogemust IT spetisalisti rollis; 3 aastat kogemust IT tehniliste koolitustega.
Jaagup Kippar
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: automatiseeritud andmeanalüüs R-i ja Pythoni abil, Java, PHP, programmeerimise alased kursused.
Kvalifikatsioon 20+ aastat kogemust tarkvara arenduse lektorina
Evelin Kasenõmm
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: ITILi ja protsessijuhtimise alased kursused.
Kvalifikatsioon: 5 aastat ITIL’I koolitamise kogemust
Hille Luht-Pihelgas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: klienditeenindus, müük, projektijuhtimine, meeskonnatöö, läbirääkimisoskused.
Kvalifikatsioon: BCS Koolituse partnerlektor alates 2004. aastast, koolitanud projektides ja ettevõtete töötajaid.
Karmen Ruut
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: karmen.ruut@bcs.ee 
Valdkond: klienditeenindus, müük, projektijuhtimine, meeskonnatöö, läbirääkimisoskused, sekretäri töö- ja teeninduskultuur, dokumendihaldus, personalitöö.
Kvalifikatsioon: BCS Koolituse partnerlektor alates 2004. aastast, koolitanud projektides ja ettevõtete töötajaid.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.