Sinu teekond IT-sse algab siit!

Oled ehk märganud, et aina enam muutub ühiskond digitaalsemaks ning ükshaaval kolitakse “pilve”?

IT alased lisaoskused tulevad kasuks nii palgaläbirääkimistel, kui ka kandideerimisel uuele ametikohale.

Ametid muutuvad järjest rohkem ITst sõltuvaks ja üha enam hinnatakse lisaks põhioskustele ka IT pädevust.

BCS Koolituse õppeprogrammide abil on koha IT’s leidnud nii assistendid, ehitajad, juristid, turvamehed, õpetajad ja ka paljud teised.

Registreeri ümber- ja täiendõppeprogrammidele siin: 

VEEBIRAKENDUSTE ARENDAMISE PÕHITÕED (link) 15.08 – 02.10.2023

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad alustada karjääri veebirakenduste arendajana ning kes hetkel omavad keskmist arvutikasutamise oskust (sh suudavad installeerida rakendusi).

LINUXI ADMINISTREERIMINE- ALGAJAST MEISTRIKS (link) 22.08 – 18.10.2023

Läbi kolme erineva mooduli õpivad osalejad põhjalikult kasutama Linuxi operatsioonisüsteemi ja rakendama selle peamisi teenuseid, ressursse ning seadistusmetoodikaid. Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad täiendada teadmisi operatsioonisüsteemidest, omandada võimekust Linuxi seadistamiseks ja on tuttavad operatsioonisüsteemide kasutamisega. Samuti need, kes soovivad alustada karjääri IT-spetsialistina ja omavad algtasemel Linuxi kasutamiskogemust.

JAVA ARENDAJA ÕHTUÕPE (link) 04.09 – 13.11.2023

Koolituse eesmärgiks on õpetada osalejatele Java keele baasteadmisi, mis oleksid aluseks tulevasele spetsialiseerumisele Java või mõne muu programmeerimiskeele süvendatud omandamisel. Kursuse edukalt läbinud õpilased tunnevad Java keele põhistruktuure ja oskavad neid kasutada programmeerimisülesannete lahendamisel.

IT-SPETSIALISTI BAASKOOLITUS (link) 20.03 – 04.05.2023

Osalejad saavad võtmetähtsusega baasteadmised ning ülevaate olulisematest teemadest karjääri alustamiseks IT-süsteemide spetsialisti/ IT-tugiisiku ametikohal. Koolitusele on oodatud algajad IT-tugiisikud ning kõik, kes soovivad alustada karjääri IT-süsteemide spetsialistina. Nõutud eeltingimuseks on esmane arvutikasutamise kogemus.

BCS Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Oleme juba 33 aastat aidanud IT omandamise teha lihtsaks ning kättesaadavaks.

Kui soovid vestelda personaalselt meie nõustajatega ning saada vastuseid tekkinud küsimustele, siis jäta meile oma kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust. 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.