Sinu teekond IT-sse algab siit!

Oled ehk märganud, et aina enam muutub ühiskond digitaalsemaks ning ükshaaval kolitakse “pilve”?

IT alased lisaoskused tulevad kasuks nii palgaläbirääkimistel, kui ka kandideerimisel uuele ametikohale.

Ametid muutuvad järjest rohkem ITst sõltuvaks ja üha enam hinnatakse lisaks põhioskustele ka IT pädevust.

BCS Koolituse õppeprogrammide abil on koha IT’s leidnud nii assistendid, ehitajad, juristid, turvamehed, õpetajad ja ka paljud teised.

Registreeri ümber- ja täiendõppeprogrammidele siin: 

ANDMETE ANALÜÜS JA VISUALISEERIMINE (link) 04.09 – 08.11.2024

Osalejad saavad esmased oskused andmete koondamiseks, analüüsimiseks ja visualiseerimiseks MS Exceli, Power Query ja Power BI abil. Koolitusele on oodatud kõik, kellel on vaja arvutada ja jälgida võtmenäitajaid (KPI-d), saada ülevaade ja koostada kokkuvõtteid erinevates tabelites olevatest andmetest ning visualiseerida graafikute ja maatriksite abil suuri andmehulkasid.

ADOBE PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN PÕHIOSKUSTE KURSUS (link) 14.08.2024 – 11.10.2024

Osalejad saavad ülevaate ja põhioskused Adobe kolmest kõige olulisemast tarkvarast, et alustada karjääri graafilise disaineri, fototöötleja või küljendajana. Tekib arusaam programmide Photoshop, Illustrator ja InDesign seotusest ja kooskasutamisest.

VEEBIRAKENDUSTE ARENDAMISE PÕHITÕED (link) 13.08 – 13.09.2024

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad alustada karjääri veebirakenduste arendajana ning kes hetkel omavad keskmist arvutikasutamise oskust (sh suudavad installeerida rakendusi).

BCS Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Oleme juba 33 aastat aidanud IT omandamise teha lihtsaks ning kättesaadavaks.

Kui soovid vestelda personaalselt meie nõustajatega ning saada vastuseid tekkinud küsimustele, siis jäta meile oma kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust. 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.