Toimumise aeg

Päevade arv

Keel

Hind

 • Toimumise aeg

  Päevade arv

  Keeleesti keel

  Hind250 € + km

  Koolituse eesmärk: Osaleja saab e-õppe vormis tarkvaraarendaja algoskused objektorienteeritud programmeerimiskeele baasil. Koolituse läbinu: oskab kasutada Java keele põhistruktuure; oskab luua lihtsamaid Java rakendusi. Koolitusel osalemiseks palun vajutage “Märgi huviliseks”, täitke vorm ja me võtame teiega ühendust! Sihtrühm:  Koolitus on mõeldud neile, kes soovivad saada algteadmised Java programmeerimiskeele kasutamisest.  Osaleja peaks omama arvutikasutusoskuse algteadmisi. Õppevahendid: Arvuti, millel

 • Toimumise aeg

  Päevade arv

  Keeleesti keel

  Hind60 € + km

  Koolituse eesmärk: anda osalejale MS Exceli kasutamise oskused nii, et koolituse tulemusena oskab õppija luua arvutustabeleid, neid kujundada ja printida ning olemasolevaid andmetabeleid analüüsida.

 • Soovid tellida grupikoolituse?

  Võta meiega ühendust ja leime sobiva lahenduse. Pakume tellimuskoolitusi erinevates IT-ga seonduvates koolitusvaldkondades nii IT kasutajatele kui spetsialistide. Tellimuskoolitus annab hea võimaluse koolitaja juhendamisel käsitleda just neid küsimusi ja probleeme, mis teie ettevõttes on aktuaalsed.

 • Toimumise aeg

  Päevade arv

  Keeleesti keel

  Hind30,00 € + km

  Koolitusel läbitakse kõik vajalik, et muuta MS Outlooki abil oma töö efektiivsemaks ja organiseeritumaks.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.