Kõik postitused

 • Kasuta kodutöö aega õppimiseks

  Tänases eriolukorras on enamik meist kodutööl. Usume, et kodus olemise aega saab kasutada uute teadmiste saamiseks, milleks muidu on raske aega leida. Oleme loonud spetsiaalsed juhendatud veebikoolitused nii enam kasutusel olevate kontoritöö vahendite osas kui ka hetkel ülivajaliku kaugtöövahendite kasutamiseks. Olulised lahendused ja teemad virtuaalse koostöö korraldamiseks on: Office 365 ja Microsoft Teams - vestlused, koosolekute pidamine, ühisredigeerimine, failide jagamine jpm Infoturve - millised on infoturbe ohud kaugtööl VPN - mis on VPN ja kuidas luua ühendus Vajaliku riistvara olemasolu - rendi sülearvuti või monitor MS Teams teemalised veebinarid Väga head tagasisidet on saanud meie Teamsi teemalised veebinarid. Nende eesmärk…
  Loe lähemalt
 • Koolituste korralduse muutus

  Head kliendid! Hetkeseisuga on kõik meie klassikoolitused märtsi lõpuni peatatud. Hoolime väga oma klientide ja töötajate tervisest. Juba alates järgmisest nädalast on võimalik erinevatel koolitustel osaleda turvaliselt oma kodust ehk üle veebi  Kui tahad kodusolemise aega õppimisega sisustada, küsi meilt lähemalt, mis teemad kavas on. Huvi korral kirjutage kool@bcs.ee. Olge terved!
  Loe lähemalt
 • ReactiVET – digitööriistad kutseõppes

  Projekt: Teachers for Reactive and Responsive Vocational Education 2018-1-HU01-KA202-047816   Head kutsekoolide õpetajad! 16.märtsil alustab BCS Koolitus TASUTA veebikursusega "ReactiVET - digitööriistad kutseõppes" Kursusele on oodatud nii kutseõpetajad kui ametikoolide üldhariduse õpetajad. E-kursus toetab IT kasutamist IKTga otseselt mitte seotud erialadel
  Loe lähemalt
 • Seminar: “Pilv on PAHA?!”

  6.12 toimub BCS Koolituskeskuses sellel aastal neljas järjestikune Kaido Järvemetsa seminar. Sel korral jagatakse seminaril nippe ja murtakse müüte, kuidas Microsofti pilveteenuseid tuleks päriselt kasutusele võtta ja neid juurutada.
  Loe lähemalt

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.