Koostööpartnerid

BCS Koolitus väärtustab professionaalsetest koostööpartneritest koosnevat  võrgustikku, sest vaid koostöös saame pakkuda kvaliteetset ja ajakohast teenust oma klientidele.

Microsoft

Ametlikud kursused IT spetsialistidele ja kasutajatele.

BCS Koolitus omab Microsofti sertifitseeritud koolituskeskuse,  „Microsofti Silver Learning Partner“, tiitlit aastast 1995.

Pearson VUE

Sertifitseerimiseksamid IT spetsialistidele.

BCS Koolitus on Pearson VUE, kui ühe maailma suurima sertifitseerimiskeskuse, ametlik eksamikeskus.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (EKTK)
Mitmed suured koostöös läbiviidud koolitusprojektid, näiteks  mentoripõhine e-teenuste koolitus 20 000 ettevõtlikule inimesele.

BCS Koolitus on EKTK liige aastast 2003.

 HITSA
HITSA

Mitmed suured koolitusprojektid. Üle-eestilised koolijuhtide koolitused aastast 2005.

 TLÜ Digitehnoloogiate Instituut
Informaatika Instituut ja Haridustehnoloogia Keskus on meie pikaajalised koostööpartnerid täiendkoolitusprojektides Eesti koolijuhtidele ja haridustehnoloogidele ning rahvusvahelistes projektides õppekavade arenduseks ja IT lahenduste väljatöötamisel erinevateks haridustehnoloogilisteks vajadusteks (sh kutseandmise eksamisüsteem).
 
Eesti Töötukassa

Koostööpartner erinevates koolitusprojektides. Näiteks: Tark e-Kontor, Klienditeenindajate koolitus, Ettevõtlikkuse koolitus.

Eesti Koolitus- ja konsultatsioonifirmade liit (KFL)

KFL ühendab Eestis registreeritud koolitus- ja konsultatsioonifirmasid. Liit toetab Eesti täiskasvanute koolituse arendamist ja kättesaadavuse tagamist ning aitab kaasa Eesti koolitusfirmade arenguks soodsa ettevõtluskeskkonna kujundamisele. KFL seisab kvaliteetse ja seaduskuuleka koolitusteenuse pakkumist eest.

European Computer Driver’s License (ECDL)

Sertifitseerimiseksamid arvutikasutajateleBCS on ametlik ECDLi eksami- ja koolituskeskus.

European Certificate of Informatics Professionals (EUCIP)
Sertifitseerimiseksamid spetsialistidele. BCS Koolitus on ainuke Eesti ametlik EUCIPi eksamikeskus.
Eesti Personalitöö Arendamise Ühing (PARE)

Koostööpartner koolitusprojektis Tark e-Kontor. BCS Koolitus on PARE liige aastast 2003.

Kutsekoda SA

Kutsete andmine IT spetsialistidele. BCS Koolitus on IT valdkonna ametlik kutseandjaEesti Vabariigis.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

BCS Koolitus viib koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga läbi mitmeid infoühiskonna arendamisele suunatud projekte.

Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus ja Teadusministeerium on hinnanud meie õppekavasid ning omistanud BCS Koolitusele koolitusload järgmiste koolitusteenuste osutamiseks: „Arvutiõpe IT kasutajatele“ ja „Arvutiõpe IT spetsialistidele“, „Ettevõtluskoolitus“ ning „Telefonioperaatori koolitus”, “Tööotsingukoolitus” ja “Klienditeeninduse ja müügi koolitus.

Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL)

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.