Registreerumine

BCS Koolitus kuulutab välja kutseeksamid vähemalt 30 päeva enne eksamit ja annab veebilehe kaudu teada eksamite toimumise koha ja aja, vajalikud vormid, korrad ning  juhised.

Eksamid toimuvad kutseõppeasutuses kohapeal või BCS Koolituse koolituskeskuses Aia tn 7.

Eksamil peab eksaminand esitama pildi ja allkirjaga isikut tõendava dokumendi. Eksamile tuleb tulla 20 – 30 minutit enne eksami algust.

Kutseeksamile registreerumine

Koolid – Koolidel on enda õpilaste registreerimiseks vajalik täita registreerimisvorm ning saata see e-postiga aadressile merje.vaide@bcs.ee.

Eraisikud – Üksikud soovijad (sh järeleksamite sooritajad koolidest) saavad eksameid teha BCS Koolituse koolituskeskuses Aia 7, Tallinn. Selleks palun täitke allolev registreerimisvorm, valige sobilik eksami aeg ning tasuge eksami eest panga ülekandega vastavalt hinnakirjale.

 • Max. file size: 2 MB.
  Vaadake eksamite hinnakirjast järgi summa, mis tuleb tasuda ning tasuge AS BCS Koolituse kontole a/a EE062200221020072347. Selgitusse märkige oma nimi ja info, milliste eksamite eest tasute, näiteks "Jüri Tamm, IT-süsteemide nooremspetsialisti kutse taotlemine". Salvestage maksekorralduse koopia ja lisage fail siia.
 • Drop files here or
  Accepted file types: pdf, doc, docx, Max. file size: 2 MB, Max. files: 3.
   Lae üles eksamitöö teoreetiline osa (pdf-vormingus). Juhul kui laadimine ei õnnestu, võta meiega ühendust aadressil merje.vaide@bcs.ee.

  Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

  Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

  Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.