Chat with us, powered by LiveChat

Registreerumine

BCS Koolitus kuulutab välja kutseomistamise vähemat 30 päeva enne eksamit ja annab veebilehe kaudu teada eksamite toimumise koha ja aja, vajalikud vormid, korrad ning  juhised. Eksamid toimuvad kutseõppeasutuses kohapeal, kui on 10 või enam eksami tegijat. Kui eksami tegijaid on vähem, siis toimub eksam BCS Koolituse koolituskeskuses Aia tn 7. Eksamil peab eksaminand esitama pildi ja allkirjaga isikut tõendava dokumendi. Eksamile tulija peab tõendama allkirjaga, et soovib eksamit sooritada. Eksamile tuleb tulla 20 – 30 minutit enne eksami algust.

Kutseeksamile registreerumine

Koolid – Koolidel on enda õpilaste registreerimiseks vajalik täita registreerimisvorm ning saata see e-postiga aadressile merje.vaide@bcs.ee.

Eraisikud – Üksikud soovijad (sh järeleksamite sooritajad koolidest) saavad eksameid teha BCS Koolituse koolituskeskuses Aia 7, Tallinn. Selleks palun täitke allolev regivorm, valige sobilik eksami aeg ning tasuge eksami eest panga ülekandega vastavalt hinnakirjale.

  • Max. file size: 5 MB.
    Vaata eksamite hinnakirjast järgi summa, mis tuleb tasuda ning kanna see AS BCS Koolituse kontole a/a EE062200221020072347. Selgitusse märgi oma nimi ja info, milliste eksamite eest tasud, näiteks "Jüri Tamm, EUCIP moodulid A, C". Salvesta maksekorralduse koopia ja lisa fail siia.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.