Microsofti koolitusvoucherite programm (SATV) aegub 30.06.2021

Kas teie ettevõttel on veel kasutamata Microsofti koolitusvouchereid (SATV)? Kui jah, siis on viimane aeg need realiseerida, sest Microsoft lõpetab antud programmi juba enne suve. Kui teie ettevõttele on voucherid antud on, siis vastavalt voucheri väärtusele, on teile mingi arv Microsofti teemaliste koolituste päevi tasuta. Kiirustage, sest voucherid aeguvad peagi! Viimane kuupäev, millal on vouchereid võimalik veel registreerida, on 30.06.2021.

 

Ärge jätke koolitusraha lihtsalt lauale seisma

Kas teie asutus on ostnud Microsofti tarkvara hulgilitsentsilepinguga (volume licensing agreement)? Kui jah, siis võib teil olla õigus Microsofti koolitusvoucheritele (SATV) ja seeläbi tasuta koolitustele. Ärge jätke koolituraha lihtsalt lauale. Valige sobilik koolitus ja registreerige voucherid.

 

Mis on Microsofti koolitusvoucher (SATV) ?

Microsoft’s Software Assurance Training Voucher

 

Kuidas koolitusvoucherid koolituseks teha?

  1. Vali sobilik Microsofti ametlik kursus meie veebilehelt
  2. Registreeri ja vali makseviisiks Microsofti koolitusvoucher
  3. Lisainfosse kirjuta voucheri kood

Kui vajad abi seoses koolitsuvoucheri registreerimisega, siis  võta meiega kindlastiühendust telefonil 688 8860 või e-posti teel kool@bcs.ee.

Ärge jätke tasuta koolitusvõimalust kasutamata!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.