Pearson VUE

Pearson VUE on ülemaailmne ühe suurima sertifitseerimisprogrammide valikuga eksamikeskus, kus on võimalik sooritada Microsofti, Linux Professional Institute, Cisco, Oracle, Comptia, IBM, Novell, Suse, Symantec, SAP, VMWare ja väga palju muid eksameid. Pearson VUE sertifitseerimisprogrammide täisnimekirja leiate SIIT 

Eksamite hinnad

 • Pearson VUE eksamikeskuses tehtavate eksamite hinad on ajas muutuvad ning sõltuvad ka USA dollari kursist euro suhtes. Kõik eksamite hinnad on leitavad Pearson VUE veebilehelt kui olete sisse loginud enda kasutajaga ning valinud teile sobiliku eksami.
 • Levinumate eksamite hinnad:
  • Microsofti eksami hind on orienteeruvalt 100 EUR + km. BCS Koolituses toimunud Microsofti ametlikul MOC koolitusel osalejale on üks vabalt valitud Microsofti eksam tasuta. Õigus tasuta eksamile kehtib kuni 6 kuud peale koolituse lõppemist.

Eksamite sooritamine

Eksamikeskus on avatud tööpäeviti E-R kell 10:00 – 17:00. Eksamikeskusesse tuleb tulla kohale 15-30 minutit enne eksami algust. Eksamile hilinemise korral palun teavitada eksamikeskust hiljemalt 15 minutit enne planeeritud eksami algust telefonil +372 6806880. Vastasel juhul eksamiaega enam tühistada ei ole võimalik ja teil tuleb tasuda 100% ulatuses eksamitasu.
Kaasa tuleb võtta 2 isikut tõendavat dokumenti, vähemalt üks neist peab olema pildiga ja mõlemal peavad olema isiku allkirjad.

Pearson VUE eksamikeskuse reeglid

Eksamid on ajalimiidiga (erinevatel eksamitel on erinev aeg), pause eksamil teha ei tohi.
Keelatud on:

 • isiklikud asjad, peakatted, jämedad kaelaehted, ravimid;
 • elektroonikaseadmed, käekellad;
 • söömine, joomine, rääkimine või tegevused, mis võivad segada teisi eksamitegijaid eksami vältel;
 • eksamiküsimuste ja vastuste kopeerimine ning nende jagamine teiste eksamitegijatega;
 • raamatud, märkmed;
 • erandid tehakse üksikutele meditsiiniaparaatidele, kuid need on vaja eelnevalt kooskõlastada.

Keelatud esemed saab paigutada enne eksami algust eksaminaatori juhendamisel selleks ettenähtud kohta.
Paber, pliiats ning muud vajalikud tarbed on eksamiruumis olemas.
Eksamiruumis on eksami salvestamise eesmärgil videokaamera. Eksamitulemuse saab teada kohe peale eksamit.

Registreerumine

Pearson VUE eksamitele saab registreeruda:

 1. kirjutades meile aadressil eksam@bcs.ee või täites alloleva vormi;
 2. läbi ülemaailmse registreerimiskeskkonna http://www.pearsonvue.com valides sealt sobiliku eksami, eksamikeskuse “BCS Koolitus” ja endale sobiliku aja. NB! Seda võimalust ei saa kasutada juhul kui teil on tasuta eksami võimalus, mis kaasneb Microsofti koolitusel (MOC) osalemisega);

Küsimuste tekkimisel kontakteeruge meiega aadressil eksam@bcs.ee või helistage telefonil +372 680 6880.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.