Ruum veebi- või e-õppe läbiviimiseks

BCS Koolitus pakub koolitajatele (ja ka teistele) veebikoolituste ja e-õppe loomiseks ning läbiviimiseks vajaliku tehnikaga ruumi, mida on võimalik kasutada teile sobilikul ajal vaikses ja mugavas keskkonnas. Ruumid on varustatud kaamera, mikrofoni, arvuti ja sobiliku valgustusega, ehk on olemas kõik, mida on vaja, et veebikoolitus või e-õpe saaksid korralikult tehtud.

BCS Koolituse koolituskeskuse laialdaste kasutusvõimalustega ruumid paiknevad Tallinna südalinnas, vanalinna servas, linnamüüri ja Aia tänava vahel aadressil Aia tänav 7 (II korrus). 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel on soodsad parkimisvõimalused tasuga alates 6€/ ööpäev. Samuti on koolituskeskus ka hästi ligipääsetav ühistranspordiga – mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on nii bussi-, trammi – kui trollipeatused.

Asukoha ning parkimise info leiab siit.

Ruumide kirjeldus

Ruum EPPINGI TORN

Tehnilised parameetrid:

Arvuti: CPU I9, 64GB RAM, Ketas 1TB M.2, Videokaart GeForce GTX 1660 OC 6GB

Veebikaamera: Logitech C922 Pro Stream

Mikrofon: Full HD, stereo mikrofon, saab kinnitada ekraanile või kasutada statiivi (komplektis kaasas lauastatiiv).

Ruum HELLEMANNI TORN 

Tehnilised parameetrid:

Arvuti: CPU I9, 64GB RAM, Ketas 1TB M.2, Videokaart GeForce TX 1660 OC 6GB

Veebikaamera: Logitech C922 Pro Stream

Mikrofon: Arozzi Sfera Pro, USB liidesega lauamikrofon. Täpsem info – https://arozzi.se/product/sfera-pro

Lisaks tehnikale on olemas ka printimise ja loengutahvli kasutamise võimalus. Samuti on koolituskeskuse aatriumis alati kättesaadav kohv, tee ja vesi.

HINNAKIRI JA BRONEERIMINE:

  • 50 €+KM/ 1h
  • 200 €+KM/ 1 päev

Ruumi broneerimiseks täida palun lühike vorm ja me võtame Sinuga peagi ühendust. Või kontakteeru meiega- e-post: kool@bcs.ee, tel: 680 6880

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.