Chat with us, powered by LiveChat

ECDL

Ülemaailmse sertifitseerimisprogrammi ECDL/ICDL koordineerib ECDL Foundation, korraldades rohkem kui 25000 eksamikeskuse tööd kokku 149-s riigis.

ECDL on kõigile, kes soovivad kinnitada oma arvuti- ja laialdasemalt levinud tarkvararakenduste kasutamiskompetentsi ja üldteadmisi infotehnoloogiast.

ECDL Programmi raames saab omandada kolme tüüpi sertifikaate:
ECDL Base: Sertifikaadi saamiseks tuleb testi tegijal sooritada 4 ECDL Base moodulit
ECDL Standard: Sertifikaadi saamiseks tuleb testi tegijal sooritada 4 ECDL Base moodulit + 3 vabalt valitud ECDL standardmoodulit
ECDL Profile: Kutseala või ameti põhiselt koostatud moodulite valik

Testi tegija saab valida endale sobivad ja vajalikud moodulid järgnevate hulgast:

Baasmoodulid:

 • Arvuti põhitõed (Computer Essentials)
 • Interneti põhitõed (Online Essentials)
 • Tekstitöötlus (Text Processing)
 • Arvutustabelid (Spreadsheets)

Standard moodulid:

 • Andmebaaside kasutamine (Databases)
 • Esitlus (Presentation)
 • Koostöö internetis (Online Collaboration)
 • Turvalisus (IT security)
 • Pilditöötlus (Image Editing)
 • Veebitöötlus (Web Editing)

ECDL testid hindavad nii arvutialase teooria tundmist kui ka praktilist kasutusoskust ja põhinevad ECDL Foundation’i poolt koostatud õppekaval. Teste saab teha nii eesti, vene kui inglise keeles.
ECDL programmi täpsem info: http://www.ecdl.ee

ECDL eksamite reeglid

Ühe mooduli testi tegemiseks on aega 45 minutit. Ühes moodulis on 30-36 valikvastustega küsimust. Testi sooritaja võib soovi korral teha mitme mooduli testid järjest. Iga testi vahepeal on lubatud 15-minutiline paus. Keelatud on kasutada muid abimaterjale peale testi materjalide. Testi ajal on lubatud kasutada programmi “abi” (help) funktsiooni.

Eksami sooritamine

Eksamikeskus on avatud tööpäeviti E-N kell 9:00 – 17:00 ja R kell 11:00 – 17:00. Kui olete registreerunud eksamile ning selgub, et Te ei saa sellel ajal eksamit tegema tulla, siis on võimalik eksamiaeg tühistada või ümber muuta. Selleks tuleb eksamikeskusega ühendust võtta ning teatada oma soovist. Eksamikeskus garanteerib Teie eksami tasuta ümberregistreerimise või tühistamise kui see on tehtud vähemalt 24 tundi (1 tööpäev) enne eksami algust.

Eksamite hinnad

 • ECDL Base paketi (sisaldab 4 testi) hind on 28 EUR + km.
 • ECDL Standard paketi (sisaldab 7 testi) hind on 38 EUR + km.

Eksamite eest saab tasuda nii ülekandega kui sularahas.

Registreerumine

Küsimuste tekkimisel kirjutada aadressil eksam@bcs.ee või helistada +372 680 6880.

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.