Ühine Tehisintellekti Oskuste Alliansiga

Koostööprojekt The Artificial Intelligence Skills Alliance (ARISA) avab oma uksed, et anda huvilistele võimalus liituda projekti konsortsiumiga Assotsieerunud Partnerina. See eriline staatus võimaldab partneril aktiivselt osaleda projekti tegevustes, saada ligipääs kõikidele projekti ressurssidele ja anda oma panus Euroopa tehisintellekti oskuste arengusse.

Kes võib saada ARISA projekti Assotsieerunud Partneriks?

Vastus on lihtne – kõik organisatsioonid, kes soovivad vähendada tehisintellekti oskuste puudjääke Euroopas ja töötavad selle nimel, et tagada oskuslik ja tulevikule suunatud tööjõud. ARISA kutsub osalema nii avaliku kui ka erasektori organisatsioone, sõltumata nende suurusest. Assotsieerunud partneriks võivad saada näiteks koolitusasutused, akrediteerimis- ja sertifitseerimisasutused, sotsiaalsed partnerid, kaubanduskojad ja liidud. Erinevate partnerite kaasamine on alliansi edukusele määrava tähtsusega.

Miks peaksin liituma Assotsieerunud Partnerina?

Assotsieerunud Partnerina saate aktiivselt kaasa lüüa projekti tegevustest ja saada otsene ligipääs kõikidele ARISA projektimeeskonna poolt välja töötatud ressurssidele ja materjalidele. Alliansiga liitudes laiendate oma professionaalset võrgustikku ja saate võimaluse edendada oma koostööd tehisintellekti valdkonna ekspertidega üle Euroopa. See on suurepärane võimalus tõsta oma organisatsiooni ja selle tegevuste nähtavust ja edendada enda püüdlusi tehisintellekti oskuste arendamisel.

Kuidas saada ARISA projekti Assotsieerunud Partneriks? Assotsieerunud Partnerina liitumise protsess on lihtne. Kogu vajaliku teabe saate ARISA kodulehelt. Alustuseks tutvuge, millistesse projekti tegevustesse on teil võimalik panustada ning otsustage, mil määral on teil võimalik projekti enda aega panustada. Vastavalt teie enda soovile on teil valida sobiv panustamise tase. Seejärel täitke veebis olev ankeet ja jääge ootama ARISA meeskonna tagasisidet.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.