BCSi stipendium “Silmapaistev noor IT valdkonna koolitaja”

Baltic Computer Systems AS ja BCS Koolitus AS (BCS) koostöös Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega (HITSA) kuulutavad välja konkursi BCS-i stipendiumitele „Silmapaistev noor IT valdkonna koolitaja“. BCS-i stipendiumid on mõeldud esile toomaks noori IT valdkonna koolitajaid üldhariduskoolides, kutseõppeasutustes ja kõrgkoolides.

Stipendiumiga toetatakse noori vanuses kuni 30 eluaastat, kes töötavad koolis IT valdkonna õpetaja, ringijuhi, lektori, õppejõuna, samuti alles õppivaid õpilasi ja tudengeid, kes löövad kaasa kaas- ja nooremate õppurite koolitamises. Stipendiumi eesmärk on väärtustada IT-alase hariduse ning digioskuste omandamist võimalikult kõrgel tasemel.

Stipendiume antakse välja kolm:

  • Silmapaistev noor IT valdkonna koolitaja üldhariduses
  • Silmapaistev noor IT valdkonna koolitaja kutsehariduses
  • Silmapaistev noor IT valdkonna koolitaja kõrghariduses

Iga stipendiumi suurus on 1000 eurot. Stipendiumi määramisel hinnatakse kandidaadi õppetegevuse kestust siiani, tegevuste innovaatilisust, tulemuslikkust, koolitusteemade olulisust Eesti ühiskonna arenguks.

Konkursitingimused:

Stipendiumi taotleja peab olema Eesti Vabariigi kodanik või omama kehtivat elamisluba või tööluba. Stipendiaadi vanus on kuni 30 aastat (k.a) seisuga 15. detsember 2019. Kandideerimiseks tuleb taotlejal endal või kandidaadi esitajal:

  • esitada kuni 1-leheküljeline tutvustus kandidaadi tegevusest ja selle olulisusest;
  • pildimaterjal või video kandidaadi ja tema tegevuste illustreerimiseks (kuni 5 pilti; video kogupikkus 4 minutit, mahukate failide puhul palume saata ligipääs lingi kujul);
  • võimalusel lisada tööandja, kolleegi või õpilaste toetusavaldus teksti, pildi või video kujul.

Kandidaate stipendiumile saavad esitada kõik Eesti Vabariigi juriidilised ja füüsilised isikud. Kandideerimine on avatud kuni 21. novembrini 2019. Kandideerimisdokumendid märksõnaga „BCS stipendium“ palume saata aadressil: Triin.Kangur@bcs.ee.

Stipendium on personaalne. Stipendium makstakse välja ühes osas. Stipendiaadid kuulutatakse avalikult välja 19. detsembril 2019 BCS Koolituskeskuses.

Stipendiumi eraldamise otsustab laekunud taotluste alusel HITSA moodustatud stipendiumikomisjon, kuhu kuuluvad HITSA ja BCSi esindajad ja valdkonnaeksperdid. Komisjon teeb stipendiumite jaotamise kohta otsuse hiljemalt 10. detsembril 2019. Komisjon ei ole kohustatud oma otsust põhjendama. Võimalikud probleemid stipendiumi määramisega lahendab HITSA stipendiumikomisjon.

NB! Ettevõtted või füüsilised isikud, kes soovivad kaasa lüüa noorte IT-valdkonna õpetajate tegevuse tunnustamisele, saavad samuti toetada BCSi stipendiumit. Loe selle kohta täpsemalt siit.

Lisainfo: Triin Kangur, BCS Koolitus AS  Triin.Kangur@bcs.ee

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.