Chat with us, powered by LiveChat

Lühiülevaade BCSi 30. tegevusaastast faktidena ning BCSi stipendium

Sünnipäevalaps palub kinke ja lilli mitte tuua, vaid vastavalt oma võimalustele toetada BCSi stipendiumirahastut „Aasta IT valdkonna koolitaja“. Selle stipendiumiga tahame esile tuua ühte või sõltuvalt rahastu suurusest ka mitut pühendunud, tulemuslikku ja tunnustustväärivat infotehnoloogia õpetajat, õppejõudu või koolitajat ülikoolist, kutse- või  üldhariduskoolist või muust koolitusasutusest.

Toetused palume kanda Hariduse Infotehnoloogia SA arvele, märkides selgituses: „BCSi stipendium“ ning viitenumbriks 12345672.

Swedbank EE682200221014396246

SEB EE041010220009433011

HITSA on kantud valitsuse tulumaksusoodustustega sihtasutuste nimekirja, millest tulenevalt on HITSA’le tehtud annetused tulumaksuseaduse § 27 tingimustel tulumaksuvabad.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.