DIHUBi pilootkoolituse esimesed edulood

dihub-erasmus+

Erasmus+ DIHUB projekti pilootkoolituse raames tutvustasid 08.04 Tartu Kutsehariduskeskuse IT suuna õpilased oma valminud pilvelahendusi väikeettevõtetele. Viis kolmeliikmelist meeskonda töötasid tihedalt koos väikeettevõtetega, pakkudes neile abikäsi pilvelahenduste kasutuselevõtuks.

Projekti raames loodud 21-päevane intensiivkursus, 130 päeva hands-on praktikat ja tihedat koostööd oli põnev väljakutse kõigile! Kuid kindlasti enim võitsid sellest õpilased, kes said oma teadmised-oskused töökohapõhises õppes proovile panna.

NB! DIHUB’I õppemetoodika II pilootperiood on planeeritud juba 2021 septembris. Seega kõik väikeettevõtted, kes tunnevad, et tahaksid pilveteenustest ja nende kasutusvõimaluste kohta rohkem teada – andke endast meile märku! Võta meiega ühendust kool@bcs.ee või helista 6806880. Samuti kõikides sotsiaalmeedia kanalites oleme kättesaadavad!

Siinkohal täname oma pühendumuse, koostöö ja suurepärase praktika juhendamise eest Signe Vedlerit ning Timo Puistajat Tartu Kutsehariduskeskusest ning kolleege Neeme Kaalepit ja Magnus Hillermaad BCS Koolitusest.

Projekti täpsem info: https://www.bcskoolitus.ee/projekt/digital-innovation-hub-cloud-based-services-dihub/

Projekti koduleht: https://www.linkedin.com/company/dihubcloud/

#DIHUB #Erasmus+ #BCSKoolitus

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.