Chat with us, powered by LiveChat

Tasuta webinar- Power Automate

Varem tuntud kui Microsoft Flow. Microsoft 365-s sisalduv äriprotsesside automatiseerimise vahend, mis on suunatud tava- või edasijõudnud kontoritarkvara kasutajatele. Ei eelda teadmisi programmeerimisest, piisab MS 365 ja ettevõtte äriprotsesside üldisest tundmisest. PA võimaldab automatiseerida regulaarselt korduvaid toiminguid ja lihtsustada asjaajamisprotsesse. Lihtsaim näide oleks puhkusetaotluste kinnitamise protsessi lihtsustamine, taotleja täita jääb vaid puhkuse alguse ja lõpu kuupäev ja põhjendus, ülejäänud taotluse väljad täituvad automaagiliselt!

Webinar leiab aset Microsoft Teamsis 22.02 algus 09:00 (webinar kestab 60min)

Registreeru webinarile

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.