„Vali IT!“ täiskasvanute tasuline ümberõppeprogramm

„Vali IT!“ on täiskasvanute ümberõppeprogramm, mille eesmärgiks on anda osalejatele tarkvaraarendaja algoskused.

„Vali IT!  programmis osalejad läbivad 6-nädalase täismahus õppe (5 päeva nädalas, 8 tundi päevas) BCS Koolitus koolituskeskuses. Sellele järgneb 8-nädalane (40 tööpäeva, 8 tundi päevas) praktika ettevõtetes. Kokku kestab „Vali IT!“ programmis õpe ligi 3,5 kuud.

Sihtgrupp: „Vali IT!“ kursusele on oodatud osalema väljaspool IT erialasid juba kõrghariduse omandanud inimesi. Koolitusele kandideerijal peab olema kõrgharidus või kui olete õpingud katkestanud, siis peab olema läbitud vähemalt pool õppekavast. Kes on katkestanud õpingud selliselt, et õppekavalt eksmatrikuleerimine on toimunud vähemalt neli (4) aastat tagasi arvestatuna 7. august 2016 ning läbitud on vähemalt 50% õppekava mahust, millele olid immatrikuleeritud. Kandidaat peab omama vähemalt 3-aastast  soovitavalt kõrghariduse keerukuse ametis töötamise kogemust, v.a. IT- haridust nõudval ametikohal töötamise kogemus. Teie töökogemus on oluline kandideerimisel, kui hindame teie kogemuste väärtust ja sobivust tarkvaraarenduses.

Programm: Täpsem koolituskava asub siin.

Õppemeetodid: Praktiline harjutus, iseseisev töö

Hindamismeetod: Iseseisvate tööde sooritamine.

Hindamiskriteerium: Õpiväljundite saavutamine selgitatakse välja koolituse jooksul osalejatele antavate iseseisvate praktiliste töödega.

REGISTREERIMINE KOOLITUSELE SIIN!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.