„Vali IT!“ täiskasvanute tasuline ümberõppeprogramm

„Vali IT!“ on täiskasvanute ümberõppeprogramm, mille eesmärgiks on anda osalejatele tarkvaraarendaja algoskused.

Alates jaanuarist 2023 on Vali IT! ümberõppeprogramm (kogumaht 560 ak tundi) jagatud kaheks eraldiseisvaks mooduliks – kontaktkoolituseks ja praktiliseks õppeks ettevõttes. Programm koosneb õppest (maht 240 ak tundi), mis toimub BCS Koolituse koolituskeskuses ning praktikast praktikaettevõttes (maht 320 ak tundi). Tunnistused väljastatakse 6-nädalase koolituse läbimise järel ning peale 8-nädalast praktikat praktikaettevõttes.  Praktika alates 6.11.2023. Kokku kestab „Vali IT!“ programmis õpe minimaalselt 3,5 kuud. 

Sihtgrupp: „Vali IT!“ kursusele on oodatud osalema väljaspool IT erialasid juba kõrghariduse omandanud inimesi. Koolitusele kandideerijal peab olema kõrgharidus või kui olete õpingud katkestanud, siis peab olema läbitud vähemalt pool õppekavast. Kandidaat peab omama vähemalt 3-aastast  soovitavalt kõrghariduse keerukuse ametis töötamise kogemust, v.a. IT- haridust nõudval ametikohal töötamise kogemus. Teie töökogemus on oluline kandideerimisel kuna hindame teie kogemuste väärtust ja sobivust tarkvaraarenduses.

Programm: 

1.mooduli õppekava SIIN

2. mooduli õppekava SIIN

Õppemeetodid: Praktiline harjutus, iseseisev töö

Hindamismeetod: Iseseisvate tööde sooritamine.

Hindamiskriteerium: Õpiväljundite saavutamine selgitatakse välja koolituse jooksul osalejatele antavate iseseisvate praktiliste töödega.

REGISTREERIMINE KOOLITUSELE SIIN!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.