Täiskasvanute ümberõppeprogrammi “Vali IT!” moodul “Praktiline õpe ettevõttes”

Praktilise õppe peamine eesmärk on anda õppijatele tarkvaraarenduse töö kogemus ettevõttes, täiendavad oskused ja kompetentsid meeskonnatöös ja reaalsete ülesannete lahendamise võimekus ning luua eeldused töösuhte alustamiseks uues rollis.  

Praktilise õppe edukalt läbinud õppijad on võimelised alustama tööga ettevõttes või organisatsioonis noorem-tarkvaraarendaja, testide automatiseerija, andmebaaside skriptija, analüütiku, projektijuhi või muus sarnases rollis.

Praktilise õppe käigus omandatakse: 

  • teadmine ja arusaam meeskonna koosolekutest ja kliendikohtumistest;
  • oskus kavandada toote lahendusi (rakenduse, süsteemi osa) ja selle arhitektuurilisi lahendusi (meeskonnas ja juhendaja abil); 
  • oskus koodi kirjutada ja testida;
  • oskus osaleda nii iseseisvas kui ka meeskonnapõhises tarkvaraarendustöös;
  • oskus osaleda arendusprotsessi erinevates tööviisides ja rollides.

„Vali IT! programmi moodulis osalejad läbivad 8-nädalase täismahus õppe (5 päeva nädalas, 8 tundi päevas). Praktiline õpe toimub reaalses töökeskkonnas ettevõttes kohapeal või üle veebi vastavalt kokkuleppele ettevõttega. 

Praktika alates 5. juuni 2023

Keda oodatakse kandideerima? Õpilased, kes on läbinud „Vali IT!“ kontaktõppe. 

Millised on keelenõuded? Kandidaat peab valdama eesti ja inglise keelt vähemalt B2 tasemel.

Toimumiskoha aadress? Praktiline õpe toimub reaalses töökeskkonnas ettevõttes kohapeal või üle veebi vastavalt kokkuleppele ettevõttega. 

Õppekava SIIN

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.