Projektijuhi koolitus

Koolituse eesmärgiks on projektijuhi assistendi, juhiabi, administraatori, bürooassistendi, sekretäri,  infosekretäri, müügisekretäri, büroojuhi, dokumendihalduri jms oskusi eeldaval ametikohal edukalt töötamiseks vajalike ja sellisele tööle saada aitavate praktiliste oskuste omandamine.

Koolituse raames on soovijatel võimalik sooritada arvutikasutamise oskuste sertifitseerimisprogrammi ECDL eksamid ja saada neid oskusi tõendav sertifikaat.

Koolitus pakub tööle minekuks vajalikku tuge. Koolituse järel on kõigil osalejatel võimalik läbida tööpraktika ettevõttes.

Investeering: osalejatele tasuta
Õppe keel: eesti keel
Lektorid: BCS Koolituse koolitajad: Kersti Laidvee, Margus Sakk, Merje Vaide, Andrus Koka, Tarmo Rosenfeldt, Ants Sild, Anni Sild; BCS Koolituse partnerkoolitajad
Päevade arv: 22
Tundide arv: 179 akadeemilist tundi
Koolituse toimumise koht: veebikeskkond Zoom

Sihtgrupid:

Koolitus on mõeldud:

 • mittetöötavale ja mitteõppivale 16–29-aastasele noorele;
 • mittetöötavale ja mitteõppivale vähemalt kuus kuud töötuna olnud või töötasu mitte saanud või mitteaktiivsele inimesele (k.a lapsehoolduspuhkus).

Programm:

 • IKT-töövahendite ja kontoritöö tarkvara (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, MS Project) kasutamine
 • Informatsiooni haldamine, dokumentide koostamine, vormistamine, haldamine
 • Ettevõtte/toodete/teenuste esitlemine
 • Projektijuhtimise põhimõtted ja toestamine; projektitöö põhialused; projekti planeerimine; infovahetus ja kommunikatsioon; projekti lõpetamine, aruandlus; rahastamine, eelrvestamine
 • Protsessijuhtimine
 • Info-, reklaam- ja müügimaterjalide koostamine ja kujundamine (pilditöötlus- ja kujundustarkvara Adobe PhotoShop ja Adobe Illustrator kasutamine)
 • Meeskonnatöö

Õppemeetodid: Praktiline harjutus, iseseisev töö

Hindamismeetod: Iseseisvate tööde sooritamine.

Hindamiskriteerium: Õpiväljundite saavutamine selgitatakse välja koolituse jooksul osalejatele antavate iseseisvate praktiliste töödega.

Koolitaja kvalifikatsioon:  Koolitaja kvalifitseerub õpet edukalt läbi viima, kui tal on minimaalselt kolme aastane praktiline kogemus täikasvanutele suunatud koolituste läbiviimisel õpetatavas valdkonnas; on omandatud andragoogi kutse või isik on varem töötanud koolitatava sektori spetsialistina minimaalselt kolm aastat.

Koolitusele kandideerimine:

 • Registreerimisel koolitusele saab kandideerija oma e-mailile automaatse kinnituskirja
 • Enne koolituse algust kutsutakse kandideerijad kohustuslikule infotunnile
 • Lõplik koolitusgrupp selgub motivatsioonikirjade alusel

 

Mida on koolituse kohta öelnud lõpetajad:

“Koolitusest oli väga palju kasu, tegelen õnnelikult ettevõtlusega ja minu pikaajalise koolitustepagasi najal teie firmas saan öelda, et projektijuhtimise koolitus oli üks parimaid ja tänu nendele koolitustele saan toimetada enda armastatud tegevusaladele. Lisaks võite minu kontakte jagada, kui õpilased otsivad praktikakohta.” – K.M.Hansen

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.