Kaubamaja AS

Power BI koolitusel osalejad ütlesid, et see on olnud kõige parem koolitus, kus nad aastate jooksul käinud on. Suured tänud teile.

Helena Jõerand-Konsap, Ergo Insurtance SE, Koolitus- ja värbamisspetsialist

Tänan läbi viidud (online) koolituse eest. Esmakordselt toimus meil Powerpoint koolitus online vormis. Osalejate tagasiside koolitusele oli väga positiivne. Koolitaja Kersti Laidvee tempo oli rahulik ja sujuv, vajadusel said osalejad jooksvalt juurde küsida ja igaüks sai oma küsimustele eraldi vastused, keegi ei jäänud hätta. Saime kinnituse, et ka online koolitusena on edukalt võimalik PowerPoint koolitust võimalik läbida ja ise aktiivselt kaasa teha.

Ootame põnevusega juba järgmiste gruppide koolitusi!

Tõnu Hiob, Timbermeister OÜ, juhatuse liige

Koolitus oli väga hea. Saime täpselt sellise info, mida meil just vaja oligi. Koolitaja Tarmo Rosenfeldt oli väga professionaalne. Meil oli palju küsimusi ja ei olnud midagi sellist, millele ei oleks vastust saanud. Nii et tegelikult oli kõik üle ootuste.

Viktoria Sladzevskis, SA Ida-Viru Keskhaigla IT spetsialist-projektijuht

Suur tänu BCS Koolitus meeskonnale Libre Office koolituse eest. Koolitus oli sisukas ja huvitav, lektor Tarmo Rosenfeldt on väga tubli ja professionaalne, suutis hoida koolituses osalejate tähelepanu kogu koolituse vältel, väga meeldis tema esinemiseoskus ja huumorimeel

Arvi Soolind, Loksa gümnaasium

Graafikatöötlusprogramm GIMP on üks väheseid võimsaid ja tasuta vahendeid, mida kasutada. BCS Koolituse lektori Kersti Laidvee poolt läbi viidud koolitus oli inspireeriv ja arvestas kõigi tasemetega. Omandasime võtteid, mis on õpetajale igapäevatöös vajalikud õppmaterjalide kujundamise. Soovitan seda koolitust ka teistele koolidele!

Anneli Metsmaker-Neerot, AS Maru Ehitus personalijuht

Teeme BCS Koolitusega koostööd alates aastast 2012. Sellest ajast alates on igal aastal  klassitäis õpihimulisi vähemalt ühe päeva tudeeritud Excel’i või Project’i koolitaja Tarmo Rosenfeldt’i juhendamisel.

Koolitused on olnud alati väga professionaalselt sisutihedad ja muhedalt innustavad. Saame kinnitada, et pikaajaline koostöö ei tekita tüdimust vaid muudab selle pigem väga usalduslikuks ja tulevikku vaatavaks.

Aitäh, BCS Koolituse toredale meeskonnale!

Mare-Anne Vahtra, Stoneridge Electronic AS HR Specialist

Oleme korduvalt tabelarvutuse koolitusel kasutanud BCS Koolituse abi ning koolitajaks valinud Tarmo Rosenfeldt’i, kellega on pikaajaline koostöökogemus.

Osalejate tagasiside Tarmole kui koolitajale:

  • Positiivne, hästi lihtsalt oskas kõike seletada.
  • Pädev ja abivalmis.
  • Hea suhtleja.
  • Oskas teha asja naljakaks, samas õpetades väga selgelt.