Our team

 

Ants Sild

Ants Sild

board member
lecturer / consultant
e-mail: ants.sild@bcs.ee
phone: 680 68 80

Anni Sild

Anni Sild (on maternity leave)

CEO
e-mail: anni.sild@bcs.ee
phone: 680 68 80

Timo Paal

sales manager
e-mail: timo.paal@bcs.ee
phone: 5682 5958

Nele Kink

Nele Kink (on maternity leave)

project coordinator/human resources manager
e-mail: nele.kink@bcs.ee
phone: 684 02 89

Regina_Mathisen

Regina Mathisen

project manager
e-mail: regina.mathisen@bcs.ee
phone: 680 68 80

Merje Vaide

Merje Vaide

project manager/lecturer
e-mail: merje.vaide@bcs.ee 
phone: 680 68 80

Triin Kangur

Triin Kangur

project manager
e-mail: triin.kangur@bcs.ee
phone: 680 68 80 / 52 00 047

Rudolf Jaaksoo

project manager
e-mail: rudolf.jaaksoo@bcs.ee
phone: 5696 7008

Kerli Saarelaid

project manager
e-mail: kerli.saarelaid@bcs.ee
phone: 5696 3001

Liis Vaino

project coordinator
e-mail: liis.vaino@bcs.ee
phone: 684 02 89 / 5625 2243

Juulia Šestipalova

project assistant
e-mail: juulia.sestipalova@bcs.ee
phone: 684 02 89

Pille Neider-Kuusalu

Customer Service Representative
e-mail: pille.neider-kuusalu@bcs.ee
phone: 680 68 80

Siiri Silla

Customer Service Representative
e-mail: siiri.silla@bcs.ee
phone: 680 68 64

Riina Golubeva

Customer Service Representative
e-mail: riina.golubeva@bcs.ee
phone: 680 68 75

Kelli Salumägi

sales assistant
e-mail: kelli.salumagi@bcs.ee
phone: 680 68 80

Andrus Koka

Andrus Koka

lecturer/consultant
e-mail: andrus.koka@bcs.ee
phone: 680 68 84

Allan Ild

lecturer/consultant
e-mail: allan.ild@bcs.ee
phone: 680 68 80

Tarmo Rosenfeldt

Tarmo Rosenfeldt

lecturer/consultant
e-mail: tarmo.rosenfeldt@bcs.ee
phone: 680 68 80

Margus Sakk

Margus Sakk

lecturer/consultant
e-mail: margus.sakk@bcs.ee
phone: 680 68 80

Kersti Laidvee

Kersti Laidvee

lecturer/consultant
e-mail: kersti.laidvee@bcs.ee
phone: 680 68 80

Alvar Jõekaar
lecturer/consultant
e-mail: Alvar.Joekaar@bcs.ee
phone: 680 68 80
Nils Härsing
BCS Koolitus Partner Lecturer
e-mail: nils.harsing@bcs.ee
phone: 680 68 80
Tanel Rõigas
BCS Koolitus Partner Lecturer
e-mail: kool@bcs.ee
Jaagup Kippar
BCS Koolitus Partner Lecturer
e-post: kool@bcs.ee
Evelin Kasenõmm
BCS Koolitus Partner Lecturer
e-mail: kool@bcs.ee 
Hille Luht-Pihelgas
BCS Koolitus Partner Lecturer
e-mail: kool@bcs.ee 
Karmen Ruut
BCS Koolitus Partner Lecturer
e-mail: karmen.ruut@bcs.ee 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.