Wize – digikompetentside e-õppe teenus

Wize on terviklik e-õppe teenus, mis aitab kontoritöötajal mugavamalt oma ametialast digioskuste arengut planeerida ja teostada ning personali- või koolitusjuhil stressivabamalt oma töötajate koolitamist hallata.

Wize missioon on:

  • Tõsta töötajate rahulolu, toetades nende ametialast digikompetentside enesearengut.
  • Tõsta töötajate efektiivsust tööülesannete täitmisel.
  • Anda töötajatele võimalus kontrollida ning planeerida ise oma kompetentside arengut.
  • Vähendada personali-/koolitusjuhi töökoormust õppimise edendamises töötajate seas
  • Anda personaliosakonnale ülevaade töötajate edusammudest nende digikompetentside arengu protsessis.
  • Anda ettevõttele selget tagasisidet Wize väärtusest ning tasuvusest.

Miks valida Wize:

  • Õpikiirtee – Wize on loodud olema kooskõlas tänapäeva töökeskkonna ja -kultuuriga, kus aeg on kõige kallim ressurss. Personaliseeritud õpirada on töötaja jaoks justkui „õpikiirtee“, mis viib ta kõige otsemat teed nende kompetentside täiendamiseni, mida just tema vajab oma tööülesannete tõhusamaks täitmiseks.
  • Õppijale sobiv aeg ja koht – Koolitusmaterjalide 24/7 kättesaadavus tagab töötajale enesearengu planeerimiseks piisava paindlikkuse, et see nädalagraafikusse mugavalt sobitada. Wize on üles ehitatud selliselt, et lisaks süsteemsele õppele on võimalik seda kasutada ka töö käigus kerkivate probleemide koheseks lahendamiseks (on-demand learning).
  • Lihtne kasutusele võtta – Ajasäästlikkust oleme silmas pidanud ka juhtkonna perspektiivist. Wize teenuse soetamisega ei teki personaliosakonnale kohustusi juurde, sest Wize’i meeskond aitab kanda vastutust uue teenuse juurutamisel. Meie juurutusplaani, auhinnamängude kavade ning õpiväärtust pakkuvate e-kirjade eesmärgiks on tagada, et uue teenuse kasutuselevõtt sujuks ettevõttes ladusalt.

Kas tekkis huvi?

Kui jah, siis kirjuta meile aadressil kool@bcs.ee ning räägime juba lähemalt Wize teenusest ja selle võimalustest sinu ettevõttes!
Või küsi ligipääsu Wize e-õppeteenuse keskkonda, et aru saada, kas see võib olla sinu ettevõttele väärtuslik ja sobilik.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.