Veebiseminar: Kuidas aitab haavatavuste haldamine ennetada infoturbe probleeme?

Lappimata turvaaugud on üks peamisi põhjuseid andmete rikkumisel  ja teiste infoturbe probleemide korral. Kuid enamus ettevõtteid on ikka veel hädas oma skaneerimis- ja lappimisprotsessidega keskkondades, kus on kümneid rakendusi, sadu seadmeid ja kus igal aastal avastatakse üle 16 000 uue haavatavuse.

Riigi ja kohalike omavalitsuse IT-turvalisuse tagamiseks on loodud ISKE ja muud stardardid (ITIL, ISO 27001, ISO 27002).
Viimase aja küberintsidentide tagajärjel on kannatada saanud väga palju eraettevõtteid ja suurkorporatsioone (FEB Ehituspoed, Maersk, Briti haiglad jne).

Lisaks puudulikule taristule, piiratud eelarvele ning kasutajate madalale infoturbeteadlikuse tasemele, räägime üha rohkem haavatavustest.  Seda võivad kurjategijad soovi korral ära kasutada ning põhjustada väga palju kahju.

Olete oodatud F-Secure veebiseminarile, mis toimub  21. novembril kl. 15:00.
Registreerida saab SIIN

Kõnelejad:

  • Teemu Myllykangas, F-Secure Radari lahenduste arendusjuht (F-Secure)
  • Igor Zujev, Infoturbelahenduste müügijuht (BCS)

Seminaril õpite:

  • miks on haavatavuste haldamine kohustuslik osa iga ettevõtte küberturvalisuses;
  • kuidas aitab haavatavuste haldamise tarkvara teil oma skaneerimis- ja lappimisprotsesse automatiseerida;
  • kuidas aitab õigesti tehtud haavatavuste haldamine teil täita GDPR, ISKE ja ISO nõudmisi.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.