Chat with us, powered by LiveChat

Michael Niehaus Microsoftist tutvustab, kuidas seadmete seadistamine viia pilve

25. oktoobril toimub seminar „Back To Basics: Modernse Töökoha Haldus”. Peaesinejad on Michael Niehaus Microsoftist, kes tutvustab Windows AutoPilot’i teenust, Tim De Keukelaere räägib, kuidas tuvastada küberrünnakuid Microsoft ATA ja Azure ATP-ga ning Kaido Järvemets, kes keskendub seadmete halduse korraldamisele pilvest.

Seminari sisu
Eelmisel aastal külastas meid Configuration Manageri tootejuht David James. Tegemist oli igati huvitava ja hariva päevaga ja saime teada, kuidas Microsoft igapäevaselt Configuration Manageri arendab. Seekord mul on hea meel teatada, et meile tuleb külla Windowsi paigalduse guru ja Windows AutoPilot tootejuht Michael Niehaus Microsoftist.

Kes on Michael Niehaus ja miks ta Eestisse tuleb?
2017 aastal tutvustas Microsoft Ignite konverentsil oma uut teenust nimega Windows AutoPilot. Tegemist on teenusega millega on võimalik oma seadmeid otse pilvest seadistada. Peamiselt kasutatakse seadmete paigalduseks väga palju Configuration Manageri, kuid sellele on olemas alternatiiv pilvest. Michael Niehaus, Windows AutoPilot tootejuht tutvustab lähemalt, kuidas oma seadmete seadistamine viia pilvepõhisele teenusele ja mis on Windows AutoPilot teenuse eelised ja tuleviku suunad.

Mida seminarilt oodata?
Lisaks Michael Niehausile tuleb Belgiast külla Tim De Keukelaere. Tim on viiekordne Microsofti MVP Enterprise Mobility kategoorias. Oma esimeses ettekandes tuvustab Tim lähemalt, kuidas on võimalik erinevaid küberrünnakuid tuvastada Microsoft ATA ja Azure ATP lahendusi kasutades. Oma teises ettekandes keskendub Tim Android seadmete haldusele Intunega.

Seminaril astub ülesse veel Eesti enda Enterprise Mobiltiy MVP Kaido Järvemets, kes keskendub oma ettekandes sammuti seadmete haldusele pilvest.

Seminari lisainfo:
Kuupäev: Reede, 25. oktoobril 2019 kell 9.30 – 17.00 Kogunemine algab 09.00
Koht: BCS Koolitus, Aia 7, 10111, Tallinn
Hind: Seminar on tasuline. Varajase registreerija osalustasu (kuni 1. oktoober 2019) – 69 EUR + KM
Alates 1. oktoobrist – 89 EUR + KM inimese kohta.

Registreerumine seminarile SIIN 
(täida väljad avaneva lehe lõpus)

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.