Chat with us, powered by LiveChat

Kuidas Microsoft Teamsis kaugtööga alustada

Esmased kokkupuuted kaugtööga on täna olemas ja kindlasti on tekkinud ka teatav tunnetus kaugtöö vajadustest ja kasutusel olevate vahendite võimalustest. Kaugtöö vajadusi on erinevaid. Võib kasutada:

  • Videokoosolekuid
  • Chat’e ja vestlusi
  • Failidega ühistööd
  • Failide jagamist ettevõtte sees ja väljas
  • Tööülesannete haldust
  • Jne.

21. aprillil rääkisime Raido Orumetsaga (Arrow ECS) Äripäeva raadios kaugtöö võimalustest Microsoft Teamsis ning miks tööalaselt peaksid hoiduma eraisikutele suunatud lahendustest.

Kuidas edasi liikuda? Microsoft Teamsi kasutusele võtmine on lihtne:

  1. Võta meiega ühendust ja räägime läbi, millist funktsionaalsust oleks teil mõistlik Teamsist kasutusele võtta ja kuidas saaksite selle abil lihtsustada tööprotsesse.
  2. Teeme teile Teamsi tehnilise juurutuse ja koolituse.
  3. Viime ellu kokkulepitud tegevused ja saategi alustada Teamsi kasutamist.

Kontakt:

bcs@bcs.ee

tel: 680 6888

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.