Kiirusta! MOC-koolituse ostjale kingiks suvine kontserdipilet

BCS Koolitus kingib kõigile märtsikuus Microsoft Official Course’i (MOC) koolituse ostnutele kontserdipileti. Võimalik on valida 2. juunil Tallinnas või 18. juulil Tartus toimuva kontserdi vahel.

2019. aastal on BCS Koolituse koolituskalendris veel üle 20 MOC koolituse, mis on mõeldud eelkõige just IT haldus- ja arendusspetsialistidele.

Vali välja meie 2019. aasta koolituskalendrist endale sobiv MOC koolitus. Valdavalt leiad need koolitused IT halduse ja IT arenduse kategooriate alt või otsi koolitusi, kus sisaldub lühend „MOC“.

Registreeri soovitud kursusele enne 30. aprilli, tasu arve ja saad kingituseks eelistatud kontserdipileti.

Sinu BCS Koolituse meeskond!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.