Chat with us, powered by LiveChat

Kasuta kodutöö aega õppimiseks

Tänases eriolukorras on enamik meist kodutööl. Usume, et kodus olemise aega saab kasutada uute teadmiste saamiseks, milleks muidu on raske aega leida.

Oleme loonud spetsiaalsed juhendatud veebikoolitused nii enam kasutusel olevate kontoritöö vahendite osas kui ka hetkel ülivajaliku kaugtöövahendite kasutamiseks.

Olulised lahendused ja teemad virtuaalse koostöö korraldamiseks on:

  • Office 365 ja Microsoft Teams – vestlused, koosolekute pidamine, ühisredigeerimine, failide jagamine jpm
  • Infoturve – millised on infoturbe ohud kaugtööl
  • VPN – mis on VPN ja kuidas luua ühendus
  • Vajaliku riistvara olemasolu – rendi sülearvuti või monitor

MS Teams teemalised veebinarid

Väga head tagasisidet on saanud meie Teamsi teemalised veebinarid. Nende eesmärk on aidata Teams meeskondades kasutusele võtta ja seeläbi igapäevane suhtlus ning koostöö lihtsamaks muuta. Teamsi veebinarid on järgmistel teemadel:

Office 365 teemalised veebinarid

Millised on võimalused ja piirangud digitaalseks koostööks väliste partneritega. Mis on soovitatud lahendused ja lähiajal planeeritud muudatused. Põhilisteks teemadeks on digitaalne suhtlus, dokumentidega koostöö, failide jagamine.

 

Võta ühendust meie kliendihalduritega või kirjuta kool@bcs.ee ja aitame leida ning kokku panna teile sobiliku koolituse.

Riina Golubeva | Kliendihaldur
+372 680 6875
Riina.Golubeva@bcs.ee

Siiri Silla | Kliendihaldur
+372 680 6864 | +372 562 16070
Siiri.Silla@bcs.ee

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.