ESSA kogukond soovib tuua tööjõuturule rohkem tarkvaraspetsialiste

ESSA (European Software Skills Alliance) projekti raames on loodud tarkvaraoskuste kogukond, mille eesmärgiks on ühendada inimesed ja ettevõtted, et üheskoos vastu astuda sektori tööturuvajaduste ning täiend- ja ümberõppega seotud väljakutsetele.

Inimesed on ESSA kogukonna keskmes. Meie eesmärgiks on anda kõlapinda inimestele, kes harivad, koolitavad või töötavad koos tarkvaraspetsialistidega, aga ka tarkvarasektoris töötavatele inimestele ning kõikidele, kes on teemast huvitatud.

Kogukond tugineb ühistele huvidele ning jagatud teadmusele. Kõik saavad öelda sõna sekka ning oma teadmisi ja kogemusi jagada. Kogukond on abivahendiks neile, kes soovivad õppida tarkvaraoskuste omandamise kohta, kuid ka platvormiks neile, kes soovivad jagada oma kogemusi, nippe ja parimaid praktikaid personalijuhtimisest ja karjääriplaneerimisest.

Kogukonna liikmetel on võimalus:

  • Saada põhjalik ülevaade tarkvaraoskuste turuvajadustest ja väljakutsetest erinevates EL-i riikides.
  • Arendada sidemeid mõttekaaslastega, jagada väljakutseid ning ühiselt luua konkreetseid lahendusi.
  • Õppida EL-i parimatelt ekspertidelt, kes täna tarkvaraoskuste arendamisega tegelevad.
  • Olla osa kogukonnast, mis inspireerib ning loob väärtust.

Liitu ESSA tarkvaraoskuste kogukonnaga LinkedIn’is.

Kogukond on loodud ESSAprojekti raames. Erasmus+ poolt rahastatud projekti eesmärgiks on välja töötada ning ellu viia uuenduslik ja turuvajadustel põhinev lähenemine tarkvaraarenduse õppele.

ESSA Partnerid I ESSA Ühinenud partnerid I Twitter I LinkedIn

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.