Chat with us, powered by LiveChat

DIHUB koolitusprogramm alustab veebipõhiselt – pilootkoolituse kick-off toimub läbi telesilla 03.09.2020

DIHUB koolitus- ja pilootprogrammi raames pakub Tartu Kutsehariduskeskus oma IT-õpilastele võimaluse testida ja edasi arendada oma erialaseid pädevusi, osaledes väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega reaalses elus tehtavates katsetes. Kuna projekt DIHUB on keskendunud pilvetehnoloogiate juurutamisele, on neli partnerettevõtet valinud õpilastele lahendamiseks pilvetehnoloogia juurutamisega seotud probleemid või ülesanded.

15 osalevat õpilast jagunevad 5 meeskonda, kes kõik töötavad ühe konkreetse ülesande kallal. Võistkonnad teevad 130 päeva jooksul tihedat koostööd nii meeskonna koordinaatori kui ka ettevõtte esindajaga.

Projekti tulemusi tutvustatakse veebiseminaril 2021. aasta märtsis.
Koolitajate ja praktikajuhendajatena on BCS Koolituse poolt kaasatud meie juhatuse liige Ants Sild, äriarendusjuht Magnus Hillermaa ning IT spetsialistikoolituse lektor Neeme Kaalep.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.