BCS Koolitus ja DevTraining liitusid

Arvutikoolitusfirma BCS Koolitus omandas hiljuti tarkvaraarenduse koolitustele spetsialiseerunud ettevõtte, kumbki firma jätkab oma kaubamärgi ja töötajatega.

BCS Koolituse ja DevTrainingu liitumisest tekkivat sünergiat nähakse eeskätt uute koolituste pakkumises lähtuvalt kummagi ettevõtte oskusteabest.

BCS Koolituse omanik ja juht Ants Sild märkis, et ettevõtte koolitustoodete valikut on järjepidevalt laiendatud ning DevTrainingu omandamine on antud suuna loogiline jätk.

“Tarkvaraarenduse täiendõpe on oluline kogu Eesti IKT-võimekust silmas pidades. DevTrainingu poolt pakutav on maailma tipptase ning saanud tunnustuse Eesti juhtivate arendusfirmade poolt. Seetõttu on meie ühinemine igati arukas variant,” märkis ta.

DevTrainingu endine juht Alek Kozlov sõnas, et ettevõte loodi eesmärgiga tuua Eestisse ning Lätisse maailmatasemel kogemusega treenereid ja koolitajaid.

“Oleme kaheksa aasta jooksul aidanud arendada vajalikku oskusteavet, et Balti turul saaksid inimesed paremaid teenuseid Skype´ilt, Pipedrive´ilt, Transferwise´ilt ja paljudelt teistelt ettevõtetelt,” kommenteeris ta.

Tehingu tulemusena lisanduvad BCS Koolituse portfelli arendusjuhtimise- ja metoodikate koolitused. DevTraining on olnud SCRUM-metoodika teadmiste arengu eestvedaja Eestis. Lisaks keskendub ettevõte nüüd rohkem tehnilisematele teemadele nagu DevOps, User Experience jms. Turule plaanitakse tuua ka unikaalseid koolitusi, mida hetkel Eestis veel ei pakuta.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.