UUS! Penetration Test and Penetration Testing Hand-On Training 2020

Ründe testimise (Pen. testimise) koolitus on meie uusim koolitus, mis loodi 2019. aastal ja värskendati hiljuti. Sellel on originaalne ja omapärane sisu.
Esiteks räägib meie koolitus ründetestide teooriast piisavalt palju, et mõista ründetestide ulatust, metoodikaid ja protseduure.
“Sukeldume” kohe pärast sissejuhatavat osa praktilistesse tehnilistesse rakendustesse. Meie koolitus nn. hands-on koolitus. See annab teile oskused ja ressursid oma keskkonna loomiseks, et erinevaid ründevektoreid testida – võrke, veebisaite, infosüsteeme, kasutades metoodikat ja vahendeid, mida sellel kursusel õpite.

Pen.testi koolitus on loogiline edasiarengu samm peale meie enam kui 17 aasta jooksul korraldatud häkkimiskoolitusi, see põhineb samuti võrkude ja IT-lahenduste viimastel aastatel ilmnenud turbeprobleemidel.

Meie konsultandid-koolitajad on aastate jooksul täiendanud oma kogemusi regulaarsete testimispraktikate ja igapäevase töökogemuse kaudu.
Kahepäevase intensiivse teooria- ja praktilise koolituse käigus selgitatakse kõiki rünnakuid alguses teoorias, seejärel demonstreeritakse ja praktiseeritakse täielikult keskkonnas laboris.
Nagu tavaliselt, soovitatakse ründevektorite juurde ka vastavaid kaitsestrateegiaid ja lahendusi.

Koolituse peamine eesmärk on osaleja ettevalmistamine ründetesti läbiviimiseks ettevõttesiseselt või kolmandate osapoolte ekspertide palkamise kaudu, seega suuname selle järgmistele
spetsialistidele:

Turvatestijad
Küberturvalisuse analüütikud
Infoturbejuhid, IT- juhid
Süsteemiadministraatorid
IT- spetsialistid, kes tegelevad infoturbega
Inimesed, kes vastutavad oma asutuses infoturbe eest.

PS! Palume teil kaasa võtta sülearvuti, kuhu on installeeritud Linux Kali viimane versioon. 

Kõik osalejad saavad koolituse läbimise tunnistuse.

BCS Koolitus pakub soovijatele rentimiseks arvuteid ja monitore. Vaata pakkumist.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.