Tasuta veebinar: Power Automate

Varem tuntud kui Microsoft Flow. Microsoft 365-s sisalduv äriprotsesside automatiseerimise vahend, mis on suunatud tava- või edasijõudnud kontoritarkvara kasutajatele. Ei eelda teadmisi programmeerimisest, piisab MS 365 ja ettevõtte äriprotsesside üldisest tundmisest. PA võimaldab automatiseerida regulaarselt korduvaid toiminguid ja lihtsustada asjaajamisprotsesse. Lihtsaim näide oleks puhkusetaotluste kinnitamise protsessi lihtsustamine, taotleja täita jääb vaid puhkuse alguse ja lõpu kuupäev ja põhjendus, ülejäänud taotluse väljad täituvad automaagiliselt!

Webinari teemad:

  1. Power Automate tutvustus
  2. PA kasutusvõimalused
  3. Ülevaade erinevat liiki voogudest
  4. Mallide kasutamine
  5. Demo/ühisharjutus – e-kirja manuse allalaadimise voog
  6. Demo/ühisharjutus – mobiilirakenduses voo loomine
  7. Veaotsing
  8. Loodud voogude jagamine teiste kasutajatega

Veebinar toimub videokonverentsi keskkonnas Teams.

Veebinaril osalemiseks märgi ennast koolitusele huviliseks. Veebinaril osalemise lingi saadame huvilistele e-maili peale.

Eelteadmised: Ei ole vaja

Õppemeetodid: Loeng, iseseisev kaasa töötamine

Hindamismeetod: Õpitulemuste saavutamist veebinari käigus ei hinnata

Hindamiskriteerium: –

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.