Projekt “Pilvepõhiste lahenduste arendaja koolitus” toimub perioodil veebruar 2022 kuni juuni 2023 ning selle käigus viiakse läbi 8 koolitust ning koolitustele järgnevad praktikategevused. Projekti käigus koolitatakse 120 inimest. Pilvearendaja koolitus on mõeldud neile, kes soovivad omandada pilvepõhiste ärilahenduste loomise ja arendamise baasoskused ning minna neid oskusi eeldavale tööle. Osaleja jaoks on see ideaalne esimene samm IKT-sektori suunas, kuna lahenduste loomise tehnoloogia ei ole liiga keeruline ega ajamahukas, võimaldades arendada ja rakendada kiirelt ettevõtte vajadustele vastavaid pilvepõhiseid ärilahendusi.

 

PROJEKTI TEGEVUSED

Projekti käigus töötatakse välja koolituse õppekava ning viiakse läbi 8 praktilist koolitust. Koolituse käigus omandab osaleja oskused, et hakata tööle pilvelahenduste juuniorarendajana, IT-rakenduste administraatorina, IT-projektijuhi või IT-nooremspetsialistina. Koolituse lõpetanul on lisaks võimalik läbida 20-päevane tööpraktika.

 

KOOLITUSE TOIMUMISKOHT:

veebikeskkond Zoom

 

PROJEKTI KANDIDEERIMINE:

 • koolitusele registreerudes saab kandideerija oma e-mailile automaatse kinnituskirja.
 • Enne koolituse algust kutsutakse huvilised infotundi, kus tutvustatakse projekti lähemalt ning antakse juhised edasiseks tegutsemiseks.
 • Koolitusrühma kandideerimine toimub infotunnis saadud juhiste alusel.

Projektis osalemiseks registreeri end koolitusele siin.

PROJEKTI ÕPPEKAVA:

Õppekava on leitav siit.

Projekti info

Eeltingimused osalemiseks

 • EELDUSED PROJEKTIS OSALEMISEKS:Projektis saavad osaleda:- 16.-29. aastased noored, kes ei tööta ega õpi (mitte mingis õppevormis ning ei ole ka akadeemilisel puhkusel);- 30. aastased ja vanemad inimesed, kes on olnud töötud vähemalt 6 kuud ning ei õpi. Sihtrühma kuuluvad ka lapsehoolduspuhkusel olijad.Koolitusele on oodatud inimesed, kes soovivad läbida koolituse koos tööle saamist toetavate tegevustega (praktilised tööd, tööklubid, nõustamine). Koolitusel tulevad kasuks eelteadmised front-end arendusest (eelistatult JavaScript/TypeScript, React, REST API) ning osalejalt eeldatakse valmidust neid tasuta e-kursuste abil omandada.

Toimumiskoht

Zoom veebikeskkond

Kuidas projektis osaleda?

Projekti üldinfo

Päevade arv

09.01.2022 - 17.02.2023

Teostaja

BCS Koolitus AS

Rahastaja

Projekt saab teoks Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel.

Koolitusgrupid komplekteeritud!

Toimumise aeg

Päevade arv

Keel

Hind

 • Toimumise aeg 28.04 - 12.06.2023

  Päevade arv 30

  Keeleesti keel

  Hind 0 € + km

  Koolituse eesmärk on õpetada osalejaid looma ja arendama pilvepõhiseid ärilahendusi. Koolituse läbinu omandab oskused, et asuda tööle pilvelahenduste juuniorarendajana, IT-rakenduste administraatorina, IT-projektijuhi või IT-nooremspetsialistina. Koolitusele eelneb infotund, kus

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.