„Andmeanalüütiku koolitusprogramm“  on täiskasvanute e-kursusena läbiviidav ümberõppeprogramm, mille eesmärgiks on anda osalejatele teadmised, kuidas andmeid leida, kasutada, analüüsida ning kasutada äriotsuse hindamisel, mõõtmisel ja argumenteerimisel koos vastavate metoodikate tutvustamisega. Lisaks saavad osalejad praktilised baasoskused andmete elukaare juhtimisest ehk andmete väärindamisest. Selleks teevad osalejad läbi praktilisi ülesandeid andmetöötluse ja -analüüsi jaoks vastavate tarkvaradega. Kursuse läbimisel saavad osalejad ametliku rahvusvahelise sertifikaadi.

PROJEKTI TEGEVUSED

Projekti raames toimub 3 kursust kokku 100 inimesele.

Kursus vältab 3,5 kuud (14 nädalat) ning see läbitakse täies mahus e-õppes. Õppe maht on 271 ak tundi, mis sisaldab endas iseseisvat õpet, e-õpet, interaktiivseid loenguid, praktilisi harjutusi ja ülesandeid, videote vaatamist ja läbitöötamist, lektoritega kohtumisi jms.

Programmi raames läbitakse kuus e-õppe moodulit, mille läbimise järel saavad osalejad teadmised, kuidas andmeid leida, kasutada, analüüsida ning kasutada äriotsuse hindamisel, mõõtmisel ja argumenteerimisel koos vastavate metoodikate tutvustamisega. E-õppe moodulid on ingliskeelsed.

Oluline osa programmist on õppetoe pakkumisel, mille raames on ette nähtud kohtumised e-kanalite vahendusel nii lektorite kui mentoritega. Kohtumised lektorite ja mentoritega toimuvad eesti keeles.

EELDUSED PROJEKTIS OSALEMISEKS

Koolitus on mõeldud:

vähemalt 21-aastasele kehtivat töösuhet omavale ja mitteõppivale inimesele, kes

 • on omandanud keskhariduse ega osale tasemeõppes ning kellel puudub IT-valdkonna haridus;
 • omab vähemalt 2-aastast varasemat töökogemust mistahes valdkonnas, välja arvatud IT-valdkond;
 • valdab inglise ja eesti keelt tasemel, mis võimaldab iseseisvalt aru saada õppematerjalidest, iseseisvalt õppida ja oma mõtteid sõnastada (vähemalt tase B1)
 • omab tõsist huvi andmeanalüütika vastu ja soovivad asuda selles valdkonnas tööle.

KOOLITUSE TOIMUMISKOHT

Programm läbitakse täies mahus e-õppes.

PROJEKTI KANDIDEERIMINE

Projektis osalemiseks registreeri end koolitusele siin.

Koolitusele kandideerimine koosneb 4 etapist:

I etapp – Esitatud taotluste läbivaatlus, esmane kandidaatide selekteerimine ankeetide alusel – vajalikele nõuetele vastavuse kontroll ning motivatsiooni hindamine.

II etapp – Ankeetide põhjal väljavalitud kandidaatide kutsumine üldvõimekuse testile (Tripod VVS/6). Testimine toimib veebis (test kestab ca 1 tunni).

III etapp – Ingliskeelne vestlus kandidaadiga

IV etapp – Kandidaatide lõplik valik profiilide, testitulemuste ja vestluste alusel. Kandidaatide teavitamine e-posti teel.

Enne õpingute alustamist korraldatakse õpilastele ühine veebipõhine kohtumine, kus tutvustatakse õppekava ja kogu õppe sisu ning ajakava.

PROJEKTI ÕPPEKAVA

Õppekava on leitav siit 

Koolitustest pikemalt https://www.bcskoolitus.ee/koolitus/andmeanaluutiku-e-kursus/

Koolituse vältel koolitusest loobumisel võime rakendada katkestamistasu 1100 eur (km-ga).

Andmeanalüütiku koolitusprogrammi korraldab BCS Koolitus AS koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga Euroopa Liidu struktuuritoetuse toetusskeemist „Digitaalse kirjaoskuse suurendamine“, mida rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Projekti info

Toimumiskoht

Veebis

Kuidas projektis osaleda?

Registreeruge koolitusele siin: https://link.bcs.ee/Andmeanaluutiku-kandideerimine

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt saab teoks Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel

Tutvu koolitusega ning registreeru!

Toimumise aeg

Päevade arv

Keel

Hind

 • Toimumise aeg Küsi kuupäevi

  Päevade arv

  Keel-

  Hind € + km

  Kursuse eesmärk on anda osalejatele andmeanalüütiku algoskused. Programmi läbimisel omavad osalejad teadmised, kuidas andmeid leida, kasutada, analüüsida ning kasutada äriotsuse hindamisel, mõõtmisel ja argumenteerimisel koos vastavate metoodikate tutvustamisega.   Programm

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.