Veebistuudiumi projekt oli üldhariduskoolides ja kutseõppeasutustes veebiarenduse ja -disaini baasõppe käivitamise ning sisulise toetamise haridusprogramm. Selle raames korraldati õpetajatele veebirakenduste arendamise ja disainimise koolitusi, kus osales ka kõrgkoolide õppejõude. Projekti käigus loodi eestikeelsed õppematerjalid, mis olid kõigile tasuta kättesaadavad. Vastava väljaõppe läbis ligi 140 õpetajat ja õppejõudu, tänu kellele osales programmi kursustel rohkem kui 2500 õppurit üle Eesti. 2012.aastal algas projektil uus alaprogramm – M-Stuudium, mille koolitused õppuritele toimusid koolides 2012/2013. õppeaastal.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate võrgustiku moodustamine ja juhtimine, õppematerjalide koostamine, õpetajakoolituste korraldamine ja neil koolitamine, projekti tugitegevuste läbiviimine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2006-2013

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Microsoft Eesti ja BCS Koolituse ühine haridusprogramm.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.