Kolme Balti riigi organisatsioonide koostööprojekt. Projekti raames loodi vabatarkvaral baseeruvad ECDL moodulite I-VII testide küsimused, õppematerjalid ja e-õppematerjalid. Lisaks loodi nii õppematerjalid kui e-õppematerjalid teemadel Gimp ja Moodle. Koolitusmaterjalid valmisid eesti, läti, leedu ja inglise keeles ning nende alusel viidi kõigis Balti riikides läbi koolitused.

MEIE ROLL: ECDL õppekava baasil vabatarkvaral baseeruvate testide loomine. Õppematerjalide kohaldamine eesti keelde. Õppe läbiviimine teemadel ECDL, Gimp ja Moodle.

PROJEKTI JUHTIMISE AEG: 2010-2012

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastati Leonardo Da Vinci programmist.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.