Projekti jooksul viidi rohkem kui 100 000-le inimesele üle kogu Eesti läbi arvuti baasõppe klassikoolitus. Kursused toimusid nii eesti kui vene keeles. Õppe läbiviimiseks moodustati koolitusvõrgustik – leiti kohapealsed õppeklassid ja koolitajad. Kokku osales projektis üle 300 koolitaja, kes enne kursuste algust sai spetsiaalse väljaõppe. Lisaks läbis 400 avaliku internetipunkti tugiisikut  IT-toe osutamise erikursuse. Õpe oli osalejatele tasuta. Projekti raames valmisid sobivad õppematerjalid.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, projekti infosüsteemi loomine, koolituste läbiviijate ja õppeklasside võrgustiku moodustamine ning juhtimine, õppematerjalide loomine, koolituste korraldamine, koolitamine, projektist teavitamise jm tugitegevuste korraldamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2002-2004

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus koostöös IT Koolitusega Vaata Maailma Sihtasutuse tellimisel. Rahastajateks olid: Hansapank (Swedbank), Eesti Ühispank (SEB), Elion ja EMT.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.