Projekti „Teater internetist“ eesmärk oli teatrietenduste ja sellega kaasneva  teavitustegevuse kaudu aidata kaasa sellele, et noortest kujuneksid teadlikumad Interneti kasutajad, kes tunnevad ära võimalikud ohuolukorrad ja oskavad neid vältida. Etendust vaatasid eelkõige õpilased vanuses 12-16 eluaastat. Teavitustegevusega juhiti internetiohutuse olulisusele laiema avalikkuse tähelepanu. Teema avamiseks valisime sellise viisi, et rääkisime internetiohtudest teatri kaudu. Ka näidendi sünnilugu on ainulaadne – ainese kogusime noortelt foorumteatri etenduste kaudu, kus noored rääkisid, millega nad virtuaalmaailmas on kokku puutunud. Kogutud materjali põhjal valmis noorsoolavastus “Netis sündinud” ning seda etendati 30 korda Eesti eri paigus. Etendused olid  vaatajate jaoks tasuta. Lisaks lavastusele valmisid temaatilised videoklipid. Lavastuse ja veebiturvalisuse üle sai mõtteid vahetada Facebookis. Lavastus „Netis sündinud“ salvestati ja seda näidati Eesti TV-s.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2013-2014

 

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti „Teater Internetist“ kutsus ellu Vaata Maailma Sihtasutus. Projekti toetasid Euroopa Regionaalarengu Fond, Swedbank, Baltic Computer Systems, Lastekaitse Liit ning Politsei- ja Piirivalveameti veebipolitseinikud.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.