Projekti eesmärk oli tõsta eri elualade spetsialistide teadlikkust pidevalt arenevatest info- ja sidesüsteemidest ning nende toimimise alustest, protsessidest, kasutusvõimalustest, turvariskidest ja kaitsemeetmetest. Projekti raames toimusid Riigi Infosüsteemi Ameti tellimusel ja koostöös erinevate partneritega nii avaliku kui erasektori töötajatele osalejate jaoks tasuta koolitused, seminarid ja teabepäevad. Näiteks toimusid koolitused nn elutähtsat teenust osutavatele spetsialistidele ning edendati riigiportaali eesti.ee toimetajate, e-teenuse arendajate ja turvaspetsialistide koostööd, samuti jagati teadmisi andmekogude pidajatele. Jätkusid ka infosüsteemide turvameetmete süsteemi ISKE rakendamise koolitused.

 

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolituste ja projekti tugitegevuste korraldamine ning läbiviimine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2014

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastati Euroopa Liidu struktuurifondide programmist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.