Toimus 76 riigi infosüsteemi käsitlevat koolitust, seminari ja infopäeva, millel jagati erinevate valdkondade (RIHA, ISKE, KIIK, DVK, X-tee, riigiportaal jm) arengutest värskeimat infot ja praktilisi kogemusi. Üritused olid osalejatele tasuta. Õpe on suunatud nn elutähtsate teenuste osutajate esindajatele, andmekogude pidajatele, avaliku sektori dokumendihalduritele, raamatupidajatele, juristidele, IT spetsialistidele, eraettevõtjatest IT arendajatele.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitusürituste korraldamine ja läbiviimine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2011

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus Riigi Infosüsteemi Ameti tellimusel ning seda rahastati EL struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.