Projekti eesmärk on anda vähemalt 1,5 aastat kuni 7-aastase lapsega kodus olnud vanematele teadmised infotöötaja- sekretäri töö põhiülesannetest läbi IKT fookuse ning valmistada projektis osalenud ette tööturule sisenemiseks. Koolituse jooksul saadakse teadmisi teeninduskultuurist, seadusandlusest, teabevahetusest ja sotsiaalmeediast, projektijuhtimisest, personalitööst ning info- ja dokumendihaldusest. Lisaks saadakse koolituse käigus põhjalikud teadmised ja oskused arvutikasutamisest ja enamlevinud kontoritarkvaradest. Koolituse lõpus toimub spetsialiseerumine kas personalitöö või dokumendihalduse valdkonnas. Võimalik on omandada rahvusvaheliselt tunnustatud arvutikasutuse oskuse ECDL sertifikaat. Projektist osalejaid toetab tugisüsteem – karjäärinõustamine ja tööklubid, mis aitavad õppe järel leida omale töökoha. Kokku saab projektis osaleda 135 inimest.

MEIE ROLL: projektijuhtimine, koolituste ja tugitegevuste läbiviimine, õppematerjalide koostamine

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2013-2015

Projekti üldinfo

Päevade arv

01.08.2013 - 30.06.2015

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastavad Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.