Projekti “Tööle IT spetsialistiks – kutsetunnistus läbi praktilise väljaõppe“ eesmärk oli tõsta töötute 16-24-aastaste noorte teadmisi ja oskusi, andes neile IT nooremspetsialisti pädevused. Oli kaks erinevat kursust, mille vahel sai iga projektis osaleja valida: IT süsteemide spetsialisti ja tarkvaraarendaja koolitus. Mõlema kursuse klassiõppe maht oli 216 tundi. Klassitundide lõpus hinnati osalenute teadmisi vastava kutseeksami abil. Klassikoolituse eel ja järel läbisid osalejad praktilise õppe IT ettevõttes. Projektist osavõtnuid toetas kompleksne tugisüsteem – osalejate tugiisik, karjäärinõustamine ja tööklubid, mis aitas osalejatel leida omale töökoha ja saada tööle. Õpe, kutseeksam ja projektis võimaldatud tugiteenused olid kursuslaste jaoks tasuta. Projekti sobivate huviliste suure hulga tõttu osales projektis algselt planeeritud 135 inimese asemel 138 inimest.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate meeskonna ja projektis osalejate tugisüsteemi moodustamine ning juhtimine, õppematerjalide koostamine, projekti osalejate otsimine, koolituste korraldamine, koolitamine, tööpraktika korraldamine, osalejatele töölerakendumiseks toe osutamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2012-2013

 

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastasid Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.