Projekti “IT valdkonna kutsetunnistusega tööle“ eesmärk oli arendada töötute 16-24-aastaste noorte ja vähemalt 1,5 aastat kuni 7-aastase lapsega kodus viibinud lapsevanemate teadmisi ja oskusi ning anda neile IT nooremspetsialisti pädevused. Oli kolm erinevat kursust, mille vahel oli võimalik valida: IT projektijuhi, tarkvaraarendaja ja IT süsteemide spetsialisti koolitus. Iga kursuse klassiõppe maht oli 216 tundi. Klassikoolituse eel ja järel läbisid osalejad praktilise õppe IT ettevõttes. Projektist osavõtnuid toetas kompleksne tugisüsteem – osalejate tugiisik, karjäärinõustamine ja tööklubid, mis aitas osalejatel leida omale töökoha ja saada tööle. Õpe, kutseeksam ja projektis võimaldatud tugiteenused olid kursuslaste jaoks tasuta. Projekti sobivate huviliste suure hulga tõttu osales projektis algselt planeeritud 135 inimese asemel 140 inimest.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate meeskonna ja projektis osalejate tugisüsteemi moodustamine ning juhtimine, õppematerjalide koostamine, projekti osalejate otsimine, koolituste korraldamine, koolitamine, tööpraktika korraldamine, osalejatele töölerakendumiseks toe osutamine

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2013-2015

Projekti üldinfo

Päevade arv

01.08.2013 - 30.06.2015

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastasid Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.