WinCabas on sõiduautode ja väikeveokite remondikalkulatsioonide koostamiseks mõeldud tarkvara. Projekti raames toimus kõigepealt osade spetsialistide, kes tegelevad autode remondikalkulatsioonidega, väljaõpe sertifitseeritud koolitajaks järgmistel teemadel: tarkvara WinCabas kasutamine, elektroonilise töökorralduse juurutamine, täiskasvanutele õppe läbiviimise metoodika. Sertifitseeritud koolitajad viisid väljaõppe järel praktilise tarkvara WinCabas ja elektroonilise töökorralduse kursuse läbi kokku ligi 400-le liikluskindlustusfirmade ja remondiettevõtete projektijuhile ning töödejuhatajale.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate koolitamine, koolituste korraldamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2008-2011

 

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti toimus Eesti Liikluskindlustuse Fondi tellimusel.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.